سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صبای قم با توقف تراکتور یک پله صعود کرد

شاگردان صمد مرفاوی در تیم فوتبال صبای قم در تلاش برای بهبود موقعیت خود و رسیدن به بالای جدول رده‌بندی این فصل لیگ برتر و همچنین تعقیب بالانشیان جدول، بازی هماهنگی را به نمایش گذاشته و البته موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند ولی بیش از یک بار موفق به گلزنی نشدند.
صبای قم با کسب یک امتیاز حاصل از تساوی در دیداری حساس از مسابقات فوتبال باشگاه های برتر کشور برابر تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز بعد از هفته ها از رده سیزدهم جدول بالاتر آمد.

هشتمین هفته از دور برگشت بازی های سیزدهمین دوره مسابقات فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس در بیست و ششمین روز دی ماه با رقابت تیم‌های مدعی در شهرهای مختلف پیگیری شد و طی آن صبای قم در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز به تساوی یک بر یک دست پیدا کرد.

پنجمین تساوی صبای قم در لیگ سیزدهم

دیدار تیم‌های فوتبال صبای قم و تراکتورسازی تبریز از هفته هشتم دور برگشت مسابقات دسته برتر فوتبال باشگاه های کشور به میزبانی تیم فجر تراکتورسازی تبریز برگزار شد و شاگردان عبدالصمد مرفاوی در دوازدهمین بازی خارج از خانه لیگ، پنحمین تساوی این فصل را تجربه کردند.

صبای قم در حالی در این دیدار حساس خارج از خانه در رقابت‌های لیگ دسته برتر باشگاه های کشور مقابل تراکتورسازی تبریز به تساوی یک بر یک رسید که در دیدار رفت با حساب سه بر یک در قم برابر حریف شکست خورده بود و در این بازی تا دقیقه 88 از حریف عقب بود اما با گلی که با ضربه سر هافبک دفاعی خود یعنی ابوالفضل ابراهیمی به ثمر رساند، بدین ترتیب برای پنجمین بار در این فصل لیگ برتر فوتبال مساوی کرده و به یک امتیاز ارزشمند از میهمانی شاگردان جلالی دست یافت.

جایگاه یازدهمی صبا و ششمی تراکتورسازی تبریز در جدول لیگ برتر

شاگردان صمد مرفاوی در تیم فوتبال صبای قم در تلاش برای بهبود موقعیت خود و رسیدن به بالای جدول رده‌بندی این فصل لیگ برتر و همچنین تعقیب بالانشیان جدول، بازی هماهنگی را به نمایش گذاشته و البته موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند ولی بیش از یک بار موفق به گلزنی نشدند.

نکته‌ای که در این دیدار بیش از همه به چشم آمد، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز نیز چندین بار مقابل دروازه صبای قم موقعیت های خوبی ایجاد کرد و حتی آنها بعد از گل اول در دقیقه 47 که با اشتباه مدافعان صبا همراه بود، می توانستند برابر صبا در دقایق پایانی خطرناک تر نیز باشند.

صبا 23 و تراکتورسازی تبریز 37 امتیازی شدند

در حالی که تیم فوتبال صبای قم بازی خوبی همچون دیدار قبل خارج از خانه در این مسابقه نیز ارائه می‌کرد، در نهایت تساوی یک بر یک در جدال ۹۰ دقیقه‌ای دو تیم در هفته هشتم از دور برگشت مسابقات لیگ دسته برتر باشگاه های کشور رقم خورد.

در جدول رده‌بندی این رقابت ها هم اکنون صبای قم 23 امتیازی و یازدهم است در حالی که هفته ها بود از رده دوازدهم بالاتر نیامده بود اما این تساوی و همچنین شکست داماش گیلان برابر فجر شهید سپاسی شیراز موجب شد تا صبا به رده یازدهم صعود کند و در بازی بعدی خود روز یکشنبه ششم بهمن ماه در ورزشگاه یادگار امام قم با تمام توان برابر داماش گیلان صف آرایی کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٢, ٠٨:٠١

   

پر مبحث ترین ها