سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی: استقلال را کاملا خلع سلاح کردیم

نمی دانم چطور حساب کردید که می گویید ما قهرمان نمی شویم. تیم ما بحران بزرگی را رد کرد تا به این بازی رسید. حل این بحران و انجام چنین بازی تنها از بچه های من بر می آمد و آنها شایسته قهرمانی هستند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه شاگردانش برابر استقلال بازی خوبی را به نمایش گذاشتند گفت: ما در این بازی حریف را کاملا خلع سلاح کرده بودیم و آنها در نیمه دوم به دنبال ما می دویدند.

به گزارش مهر، علی دایی در نشست خبری پس از بازی این تیم برابر استقلال در جمع خبرنگاران بیان کرد: این بازی دو نیمه متفاوت داشت با این حال می توان گفت که استقلال در نیمه اول پا به پای ما می آمد ولی در نیمه دوم حتی یک شانس یک درصدی هم نداشتند. متاسفانه بچه های ما در دو سه مورد که باید پاس درست می دادند این کار را نکردند. این یکی از بازیهایی است که من همیشه به آن فکر می کنم. در نیمه دوم ببینید که ما چقدر خوب کار کردیم. سر زدیم حریف را دور زدیم و همه کار کردیم ولی فوتبال همین است.

وی در بخش دیگری از حرفهایش در خصوص حرکت صادقیان بیان کرد: در فوتبال از این اتفاقات رخ می دهد. در نیمه اول سید جلال را زدند و از روی صورت علی عسگر رد شدند. تیموریان روی هر صحنه به سمت داور حمله می کرد ولی بچه های ما با توجه به صحبتی که در بین دو نیمه کردیم بهتر شدند. ما استقلال را مثل کف دست خودمان می شناختیم و کلا این تیم را خلا سلاح کردیم و در کار هجومی به آنها اجازه یک سانتر را هم ندادیم. بچه های ما در کار هجومی هم خوب بودند.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره اینکه گفته می شود این تیم شانس کمی برای قهرمانی در لیگ دارد، افزود: تمام بازیهای لیگ سخت است ولی ما غیر از بازی با سپاهان با تیم هایی که در پایین جدول حضور دارند بازی داریم چونکه با فولاد، تراکتورسازی و بقیه تیم های مدعی بازی کردیم و شرایط خوبی را در پیش داریم. ازطرفی تنها 4 امتیاز عقب هستیم. نمی دانم چطور حساب کردید که می گویید ما قهرمان نمی شویم. تیم ما بحران بزرگی را رد کرد تا به این بازی رسید. حل این بحران و انجام چنین بازی تنها از بچه های من بر می آمد و آنها شایسته قهرمانی هستند.

دایی در بخش پایانی حرفهایش در خصوص اینکه چرا عالیشاه را تعویض نکرد، گفت: فکر می کنم از لحاظ فنی بهترین نفر خودم باشم که درباره تیم خودم حرف بزنم. شما فوتبال را از یک بعد نگاه می کنید و این اشتباه است. یک بازیکن باید هم در کار دفاعی خوب باشد و هم حمله. ما سمت راست استقلال را کاملا از کار انداختیم که این به تلاش عالیشاه و حسینی بر می گردد. من لزومی نداشت که عالیشاه را تعویض کنم.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
آبی قهرمان    27 دی 1392 16:12
اگر داور دقیقه 3 بازی به پیام صادقیان لطف نمی کرد آنوقت این همه بلبل زبانی نمی کردی . باید هم از مظفری زاده تشکر کنی چون به دادت رسید واگر نه استقلال با رفتن بازیکنانی مثل مجیدی ، منتظری و نکونام باز هم باید شما را می برد.
شهرام اس اسی    27 دی 1392 20:31
برو خدا رو شکر کن مظفری زاده پرسپولیسی اول بازی پیامرو اخراج نکرد وگرنه به این تیم نصفه و نیمه استقلال هم می باختی آقای ببخشید!

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ٢٧-١٠-١٣٩٢, ١۴:١٧

   

پر مبحث ترین ها