سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نوازی:در نیمه دوم دروازه پرسپولیس را ندیدیم

فوتبال ما خیلی وقت است که زیبا نیست چرا که با واریز شدن پول‌های بی‌حساب و کتاب به فوتبال، بازیکنانی جذب این دو تیم می‌شوند که در حد نام پرسپولیس و استقلال نیستند و این معضل بزرگ فوتبال ماست
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: ‌استقلال اگر در دربی 78 برای برد وارد زمین می‌شد باید تاکتیکی هم در این بازی در زمین پیاده می‌کرد.
به گزارش فرهنگ نیوز ، محمد نوازی درباره دربی 78 و انتقاداتی که به کیفیت این بازی می‌شود، گفت:‌ به نظر من هم بازی جالبی نبود و هر دو تیم ترس از باخت داشتند و فکر می‌کنم استرس زیاد این بازی باعث شد تا بازیکنان دو تیم نتوانند کیفیت همیشگی خودشان را ارائه دهند، البته فکر می‌کنم استقلال به هدفی که داشت رسید و موفق شد در صدر جدول باقی بماند اما در خصوص پرسپولیس باید بگویم که این تیم در نیمه اول بازی خوبی ارائه نداد اما در نیمه دوم استقلال عقب‌نشینی کرد و پرسپولیس بیشتر حمله می‌کرد. فکر می‌کنم تعویض مجید غلام‌نژاد هم تأثیر زیادی بر روند بازی نداشت چرا که پرسپولیس بی‌محابا حمله می‌کرد اما حملات این تیم بی‌ثمر بود و فقط یک ضربه ایستگاهی به دست آمد.

وی ادامه داد: البته فوتبال ما خیلی وقت است که زیبا نیست چرا که با واریز شدن پول‌های بی‌حساب و کتاب به فوتبال، بازیکنانی جذب این دو تیم می‌شوند که در حد نام پرسپولیس و استقلال نیستند و این معضل بزرگ فوتبال ماست. فوتبالیست‌های ما فقط نام فوتبالیست را یدک می‌کشند و خیلی از آنها به دنبال کار دیگری هستند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود این تیم با تاکتیک دفاعی وارد زمین شده، اظهار داشت: استقلال اگر هدف برد داشت که ما باید از این تیم تاکتیک یا حمله‌ای می‌دیدیم! ما در نیمه دوم اصلا دروازه پرسپولیس را ندیدیم. من خودم استقلالی هستم اما باید بگویم که استقلال در نیمه دوم کاملا عقب بود و برای حفظ نتیجه مساوی وارد زمین شد.

نوازی در پایان با انتقاد از نحوه انتخاب بهترین بازیکن فنی دربی 78، گفت: کارشناسان باید بگویند که دلیل انتخاب بهترین بازیکن چیست؟ به نظر من تنها بازیکنی که دیروز با آرامش بازی کرد و تمام خواسته‌های کادر فنی را انجام داد ساموئل بود و باید جایزه بهترین بازیکن را به او می‌دادند اما این جایزه به یک پرسپولیسی داده شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٠-١٣٩٢, ١١:١١

   

پر مبحث ترین ها