سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرخپوشان از قهرماني دورتر شدند

پرسپوليس باخت/ دايي در كنفرانس خبري حاضر نشد

بروز شده : ١-١١-١٣٩٢, ١٣:۴۵    نسخه چاپی    
علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس بعد از شکست تيمش مقابل گسترش فولاد در نشست خبري حاضر نشد و کريم باقري کمک دايي به جاي وي به نشست خبري رفت.
پرسپوليس در هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر مقابل گسترش فولاد تبريز شکست خورد.

هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر امروز با برگزاري 2 ديدار همزمان آغاز شد که در حساس‌ترين ديدار امروز پرسپوليس از ساعت 14:30 در تبريز به مصاف گسترش فولاد تبريز رفت که اين ديدار با نتيجه يک بر صفر به سود گسترش فولاد به پايان رسيد.

نيمه اول اين ديدار در حالي به پايان رسيد که 2 تيم بيشتر در ميانه ميدان کار را دنبال مي‌کردند و خيلي فرصت گل چنداني را شاهد نبوديم.

در نيمه دوم پرسپوليس که براي ماندن در کورس قهرماني به هر 3 امتياز نياز داشت به آب و آتش زد تا به گل برسد که در اين بين چند فرصت خوب گلزني نيز براي تيم از دست رفت. از سوي ديگر بازيکنان گسترش فولاد که هوشمندانه دفاع مي‌کردند در يک ضد حمله در دقيقه 57 توسط مهرداد بايرامي به گل رسيدند تا گل اول بازي به نام اين تيم آبي‌پوش تبريزي به ثبت برسد.

در ادامه علي دايي براي براي زدن گل تساوي تيمش هرچه داشت رو کرد که اقدامات او هم براي گلزني به جايي نرسيد تا پرسپوليسي‌ها براي چهارمين هفته پياپي از کسب پيروزي بازمانده و همچنان از قهرماني دورتر شوند.

محمدرضا اکبريان قضاوت اين ديدار را برعهده داشت. وي به خالد شفيعي، محفوظي و محسن فروزان از گسترش فولاد کارت زرد نشان داد.

ترکیب پرسپولیس:

نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، حمیدرضا علی‌عسگر، میثم حسینی،‌رضا حقیقی، محمد نوری، پیام صادقیان، امید عالیشاه، محمدرضا خلعتبری و سیدمهدی سیدصالحی

ترکیب گسترش فولاد:

محسن فروزان، سید امید نظامی پور، خالد شفیعی، علیرضا نقی زاده، جابر انصاری، میثم نقی زاده، مصطفی اکرامی، محمود خمیسی، مهرداد بایرامی، سامان نریمان جهان و سید ایمان موسوی

پرسپولیس با این باخت با همان 41 امتیاز فعلا در رده سوم باقی ماند. گسترش فولاد هم با 29 امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس بعد از شکست تيمش مقابل گسترش فولاد در نشست خبري حاضر نشد و کريم باقري کمک دايي به جاي وي به نشست خبري رفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٢, ١٣:۴۵

   

پر مبحث ترین ها