سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

كيومرث هاشمي:

از افشارزاده استفاده می‌کنیم/ رسانه‌ها تهدید نیستند

بروز شده : ٢-١١-١٣٩٢, ٠٨:۴٧    نسخه چاپی    
قطعا از افشارزاده که جزو باتجربه‌ها و بزرگان ورزش ایران است، استفاده می‌کنیم. ایشان نه تنها برای ما بلکه برای کل جامعه ورزش قابل احترام است. همان طور که دیدید در روز برگزاری مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک آقای گودرزی از وی خواست که سمت مشاور ویژه وی در امور بین‌الملل را بپذیرد، ما هم سعی می‌کنیم از تجربیات وی استفاده کنیم.
رئیس جدید کمیته ملی المپیک گفت: قطعا از افشارزاده که جزو باتجربه‌ها و بزرگان ورزش ایران است، استفاده می‌کنیم.

کیومرث هاشمی، رئیس جدید کمیته ملی المپیک در گفت‌وگویی رادیویی درباره برنامه‌های این کمیته برای بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی اظهار داشت: در نخستین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد، ضمن اینکه در همان نشست در مورد مسابقات غرب آسیا هم که قرار است فرودین ماه در جزیره کیش برگزار شود، مباحثی را مطرح خواهیم کرد.

وی ادامه داد: افشارزاده که خاک‌خورده و پیشکسوت ورزش است، کارهای بسیار خوبی برای میزبانی انجام داده و همچنین برنامه‌های مناسبی برای این مسابقات تدارک دیده که قابل تقدیر است. امیدوارم در نهایت میزبانی خوبی از این رقابت‌ها داشته باشیم.

رئیس کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که آیا از بهرام افشارزاده در کمیته ملی المپیک استفاده خواهید کرد؟ گفت: قطعا از افشارزاده که جزو باتجربه‌ها و بزرگان ورزش ایران است، استفاده می‌کنیم. ایشان نه تنها برای ما بلکه برای کل جامعه ورزش قابل احترام است. همان طور که دیدید در روز برگزاری مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک آقای گودرزی از وی خواست که سمت مشاور ویژه وی در امور بین‌الملل را بپذیرد، ما هم سعی می‌کنیم از تجربیات وی استفاده کنیم.

هاشمی عنوان کرد: افشارزاده عمر ورزشی زیادی دارد و بیش از 60 سال به ورزش خدمت کرده است. از او تشکر می‌کنیم و سعی داریم که از ظرفیت‌های بالای او استفاده کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور رسانه‌ها را یک فرصت می‌دانم و بر این باورم که رسانه‌ها تهدید نیستند به همین دلیل امیدوارم از این فرصت به خوبی بهره ببریم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١١-١٣٩٢, ٠٨:۴٧

   

پر مبحث ترین ها