سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تشکيل پرونده انضباطي براي فتح‌الله‌زاده

بروز شده : ۵-١١-١٣٩٢, ٠٩:٢١    نسخه چاپی    
اين مسوولان با متوسل شدن به چنين گفتارهايي گويا مي‌خواهند به اهدافي که ديگر بر هيچ کسي پوشيده نيست، ‌دست يابند! هرچند اصحاب رسانه‌ با توجه به جايگاه برجسته و هوشمندي که دارند، اين مسايل را به طور کامل درک و از حقوق خود دفاع خواهند کرد.
فدراسيون فوتبال در واکنش به اظهارات مديرعامل باشگاه استقلال درباره ارتباط کادرفني تيم ملي با بعضي از رسانه‌ها پرونده انضباطي تشکيل داد.

اميرحسين حسيني در واکنش به اظهارات اخير علي‌ فتح‌الله‌زاده درباره کادرفني تيم ملي و برخي رسانه‌ها گفت: در هفته‌هاي اخير يکي از اعضاي هيات مديره و مديرعامل باشگاه استقلال بدون بررسي کامل بعضي از مسايل اظهارنظرهايي درباره بازيکناني که از استقلال جدا شده و به باشگاه‌هاي خارجي پيوستند، داشته‌اند. متاسفانه انگشت اتهام آنها به سمت کادرفني تيم ملي بوده که فدراسيون فوتبال معتقد است ايشان با طرح اين موارد در رسانه‌ها قطعا به دنبال فرافکني هستند. بر همين اساس پرونده‌اي در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال باز شده تا ايشان مستندات خود را در اين‌باره به کميته انضباطي ارايه داده و پاسخگوي مطالبي که موجب تشويش اذهان عمومي و به ويژه اهالي فوتبال شده، باشند.

به نقل از ايسنا، وي افزود: به طور کلي بيان مطالب غيرمستند و وارد کردن چنين شبهه‌هايي به ويژه از سوي مسوولين باشگاه‌ها، مطابق آيين‌نامه انضباطي رسيدگي خواهد شد و ايشان بايد از اين گونه رفتارهاي غيرحرفه‌اي پرهيز کرده و به امور مربوط به مسووليت‌هاي خود رسيدگي کنند. اساسا ورود به حيطه وظايف فدراسيون فوتبال و فرافکني تخلف محسوب مي‌شود و مجازات آن هم در آيين‌نامه انضباطي پيش‌بيني شده است.
مدير رسانه‌اي تيم ملي ادامه داد: مجددا تاکيد مي‌کنم به تمامي اظهارنظرهايي که در تضاد با وظايف فدراسيون فوتبال است آن هم در آستانه حضور تيم ملي در مسابقات جام جهاني 2014، حال از سوي هر کدام از اعضاي هيات رييسه و مديران عامل باشگاه‌ها، مربيان و بازيکنان مطرح شود، به صورت فوري و جدي رسيدگي و راي آن صادر خواهد شد.

حسيني با اشاره به موضع‌گيري فتح‌الله‌زاده درباره بعضي از رسانه‌ها نيز اظهار کرد: از طرف ديگر متهم کردن برخي رسانه‌ها که در شرايط حساس تيم ملي، حامي فوتبال ملي خود بوده و به دليل نپرداختن به فرافکني بعضي مسوولين و در عين حال حمايت حقه از تيم ملي، به ناسالم بودن قلم‌هايشان متهم مي‌شوند، نيز از مصاديق تهمت به اصحاب رسانه است. اين مسوولان با متوسل شدن به چنين گفتارهايي گويا مي‌خواهند به اهدافي که ديگر بر هيچ کسي پوشيده نيست، ‌دست يابند! هرچند اصحاب رسانه‌ با توجه به جايگاه برجسته و هوشمندي که دارند، اين مسايل را به طور کامل درک و از حقوق خود دفاع خواهند کرد.

مدير روابط عمومي فدراسيون در پايان گفت: همانطور که مسوولين فدراسيون فوتبال و مسوولين ورزش کشور به ويژه شخص دکتر گودرزي، وزير محترم ورزش و جوانان بارها تاکيد کرده‌اند، در سالي که تيم ملي ايران توانسته با اقتدار به عنوان تيم اول گروهش به جام جهاني صعود کند، اولويت اول فوتبال ايران، آماده‌سازي هرچه بهتر تيم ملي است. بنابراين مي‌طلبد تا کليه ارکان فوتبال در جهت فراهم ساختن شرايط مناسب براي اجراي برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي و به دنبال آن موفقيتش در جام جهاني برزيل تلاش کنند و حامي تيم کشورشان باشند. بي‌ترديد مطرح کردن اين‌گونه صحبت‌ها و موضع‌گيري‌ها، موجب ناراحتي و تشويش اذهان عمومي و فوتبال‌دوستان کشور مي‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١١-١٣٩٢, ٠٩:٢١

   

پر مبحث ترین ها