سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انصاریان: شیرینی آیینه دق شده بود

بروز شده : ۵-١١-١٣٩٢, ١١:٣٧    نسخه چاپی    
من پایان را به عنوان یک بزرگتر دوست دارم و برایش احترام قائل هستم. او باید فرق شوخی و جدی را می‌دانست. من هیچ وقت به آذری زبان‌ها توهین نکردم و اتفاقاً 4 سال خوب را در تبریز فوتبال بازی کردم. نمی‌دانم چرا پایان این تعبیر بی‌مزه را انجام داده. البته اگر رافت این صحبت‌ها را مطرح می‌کند به خاطر فقر فرهنگی و تحصیلی است.
بازيكن اسبق پرسپولیس می گوید نیمکت این تیم جای امثال سعید شیرینی نیست.

علی انصاریان در گفت‌وگو با خبر‌آنلاین، در مورد استعفای محمد رویانیان و سعید شیرینی از پرسپولیس گفت: چیز خاضی ندارم بگویم، فقط حضور دوباره علی پروین را تبریک می‌گویم و به رویانیان هم خسته نباشید می‌گویم.

وی ادامه داد: از رفتن شیرینی خوشحالم، واقعاً آیینه دق شده بود! نیمکت پرسپولیس جای امثال سعید شیرینی نبوده و نیست.

مدافع پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم هنوز شانس قهرمانی دارد، گفت: برد و باخت در فوتبال وجود دارد و هنوز تا پایان لیگ زمان است. فعلاً نمی‌شود در این مورد صحبت کرد اما امیدوارم بازیکنان و کادر فنی دوباره روحیه خود را به دست بیاورند.

انصاریان در مورد اختلافی که بین علی دایی و علی پروین وجود دارد هم گفت: از قدیم اختلافی بین پروین و دایی وجود داشته و امیدوارم که در حال حاضر این اتفاقات رخ ندهد و پرسپولیس با همین ترکیب تا پایان فصل به میدان برود و در نهایت هم موفق شود.

وی در واکنش به صحبت‌های پایان رافت و ناراحتی او از حرف‌های انصاریان در برنامه 90، گفت: من پایان را به عنوان یک بزرگتر دوست دارم و برایش احترام قائل هستم. او باید فرق شوخی و جدی را می‌دانست. من هیچ وقت به آذری زبان‌ها توهین نکردم و اتفاقاً 4 سال خوب را در تبریز فوتبال بازی کردم. نمی‌دانم چرا پایان این تعبیر بی‌مزه را انجام داده. البته اگر رافت این صحبت‌ها را مطرح می‌کند به خاطر فقر فرهنگی و تحصیلی است.

مدافع پیشین پرسپولیس ادامه داد: من می‌خواستم شوخی کنم تا مردم بخندند اما نباید در برنامه پر بیننده‌ای مثل 90 نام رافت را می‌آوردم. من آخر نفهمیدم رافت آذری است، شمالی است یا جنوبی! باز هم تاکیدمی‌کنم نمی‌خواستم به شخصی یا زبانی بی احترامی کنم و دیگر این مسئله هم برای من مهم نیست.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١١-١٣٩٢, ١١:٣٧

   

پر مبحث ترین ها