سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سوشا فولاد را به نیمه‌نهایی برد/

وداع تلخ دایی و پرسپولیس با جام حذفی

بروز شده : ۶-١١-١٣٩٢, ١٩:۴٨    نسخه چاپی    
در ضربات پنالتی قاسم دهنوی، حسین ماهینی و خلعتبری سه پنالتی خود را برای پرسپولیس خراب کردند تا فولادی‌ها با نتیجه 3 بر صفر در ضربات پنالتی پیروز شده و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند.
تیم فوتبال پرسپولیس با شکست برابر فولاد در ضربات پنالتی از دور مسابقات جام حذفی کنار رفت تا یکی از جام هایی که علی دایی می توانست برای هوادارانش کسب کند از چنگ او بپرد. این شکست در شرایطی برای دایی و تیمش رقم خورد که هفته گذشته محمد رویانیان از مدیرعاملی این باشگاه کنار رفت و علی پروین از سوی هیات مدیره به عنوان سرپرست انتخاب شد.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16 و 45 دقیقه در ورزشگاه غدیر اهواز در حضور حدود 40 هزار تماشاگر به مصاف تیم فولاد خوزستان رفت که با نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود. در دو وقت 15 دقیقه‌ای هم گلی رد و بدل نشد تا این بازی ماراتن گونه به ضربات پنالتی کشیده شود و در مجموع نماینده فولاد با نتیجه 4 ب یک به برتری رسید و راهی مرحله بعد شد.

محمد عباس‌زاده در دقیقه 5 برای پرسپولیس با ضربه سر گلزنی کرد.

در دقیقه 56 بختیار رحمانی با یک شوت محکم از داخل محوطه جریمه گل فولاد را به ثمر رساند.

در وقت اضافه اول ضربه کاشته غلامرضا رضایی به تیرک دروازه پرسپولیس اصابت کرد.

محمد رضا خلتبری هم در دقیقه 102 ضربه کاشته‌ای زد که با اختلاف اندکی از کنار دروازه فولاد توپ به اوت رفت.

در دقیقه 119 شوت سیدصالحی از داخل محوطه جریمه را سوشا مکانی مهار کرد.

ضربات پنالتی فولاد ؛ مهدی بدرلو، چاوز، پادوانی

پنالتی‌ها پرسپولیس: قاسم دهنوی ( ضربه او را سوشا مکانی مهار کرد.)، حسین ماهینی( ضربه او را هم سوشا مکانی مهار کرد.)، محمدرضا خلتبری ( ضربه او به بیرون رفت.)

تورج حق‌وردی داور مسابقه به ایوب کلانتری، غلامرضا رضایی و مهدی بدرلو، عبدالله کرمی از فولاد و علیرضا نورمحمدی، محمد نوری، قاسم دهنوی، محسن مسلمان و سیدجلال حسینی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

حق وردی به 5 بازیکن پرسپولیس کارت زرد نشان داد که این مسئله باعث اعتراض دایی هم شد.

فولاد خوزستان در مرحله نیمه نهایی که روز 15 بهمن برگزار ‌می‌شود به مصاف تیم تراکتورسازی خواهد رفت.

به گزارش فارس، پرسپولیس فصل گذشته در فینال جام حذفی مقابل سپاهان در ضربات پنالتی شکست خورد و از رسیدن به قهرمانی بازمانده بود و این مرتبه هم سرنوشت پرسپولیس در جام حذفی به ضربات پنالتی کشیده شد که بازهم در ضربات پنالتی حذف شد.

از نکات جالب توجه در این مسابقه این بود که تورج حق‌وردی قبل از به پایان رسیدن وقت قانونی 120 دقیقه‌ای و 15 ثانیه قبل از اتمام وقت سوت پایان بازی را به صدا درآورد.

*ترکیب فولاد خوزستان:
سوشا مکانی، عبدالله کرمی، ایوب والی، مهرداد جماعتی، امید خالدی، مهدی بدرلو، بختیار رحمانی( از دقیقه 84 سروش رفیعی)، ایوب کلانتری( از دقیقه 116 پادوانی)، غلامرضا رضایی، اسماعیل شریفات( از دقیقه 114 لئندرو چاووز) و آرش افشین
سرمربی: حسین فرکی

*ترکیب پرسپولیس:
نیلسون، نورمحمدی، محسن بنگر، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، امید عالیشاه( از دقیقه 45+3 مهرداد پولادی( از دقیقه 47 سیدمهدی سیدصالحی)، محمد نوری، محسن مسلمان، پیام صادقیان، محمد عباس‌زاده( از دقیقه 82 محمدرضا خلعتبری) و قاسم دهنوی
سرمربی: علی دایی
telegram 19dey.com
سجر    6 بهمن 1392 20:09
بابا پرسپولیس چه با قهرمانی
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۶-١١-١٣٩٢, ١٩:۴٨

   

پر مبحث ترین ها