سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محروميت جديد در انتظار آندو

بروز شده : ٧-١١-١٣٩٢, ١٧:٢۶    نسخه چاپی    
تیموریان در مسابقه با ذوب‌آهن کاری کرد که دور چشم سینا عشوری بازیکن حریف کبود شود.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آندرانیک تیموریان هافبك ملي پوش استقلال را برای ادای توضیحات دعوت کرده است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال «کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آندرانیک تیموریان بازیکن تیم استقلال را جهت ادای توضیحات در خصوص علل تکرار تخلفات ارتکابی در مسابقات گذشته از جمله در بازی مقابل ذوب آهن اصفهان نسبت به سینا عشوری دعوت کرد.» آندو باید شنبه 12 بهمن در کمیته انضباطی حاضر شود.

بازی‌های خشن تیموریان در چند هفته گذشته مخصوصا مقابل پرسپولیس و ذوب‌آهن، موضوعی است که حساسیت رسانه‌ها و مسئولان فدراسیون فوتبال را برانگیخته. او حتی یک جلسه هم محروم شد اما کمیته انضباطی این محرومیت را برای او کافی نمی‌داند و به همین دلیل از او خواستار توضیحات بیشتری است و اين احتمال وجود دارد كه تيموريان با محروميت جديدي مواجه شود.

تیموریان در مسابقه با ذوب‌آهن کاری کرد که دور چشم سینا عشوری بازیکن حریف کبود شود.
محروميت جديد در انتظار آندو

سينا عشوري بعد از برخورد آندرانيك تيموريان

روز گذشته نيز در پایان مسابقه استقلال و ذوب‌آهن در پشت در محوطه میکسدزون قاسم حدادی‌فر و محمد خانزاده با آندرانیک تیموریان بازیکن استقلال درگیری شدیدی پیدا کردند. این درگیری در زمانی رخ داد که محسن بیاتی‌نیا در حال مصاحبه با خبرنگاران بود و او هم از شنیدن صداهای پشت در تعجب کرد و حتی از خبرنگاران خواست که مصاحبه را قطع کنند. هر چند كه بعدا اين درگيري تكذيب شد و خانزاده گفت كه روحش از اين ماجرا خبر ندارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١١-١٣٩٢, ١٧:٢۶

   

پر مبحث ترین ها