سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رویانیان: 62میلیاردتومان در پرسپولیس هزینه کرده‌ام

بروز شده : ٨-١١-١٣٩٢, ٠٩:۴٨    نسخه چاپی    
محمد رویانیان دوشنبه شب در برنامه 90 دلایل جدایی اش را از پرسپولیس تشریح واعلام کردکه دیگر حاضر نیست به فوتبال باز گردد، زیرا دوران تلخی را پشت سر گذاشته و در این مدت اذیت شده است.
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس مبلغ هزینه شده در باشگاه پرسپولیس در مدیریت بیست و هشت ماهه اش را حدود 62 میلیارد تومان اعلام کرد و آن را در مقایسه با رقبایش بسیار کمتر دانست.
به گزارش ایرنا، محمد رویانیان دوشنبه شب در برنامه 90 دلایل جدایی اش را از پرسپولیس تشریح واعلام کردکه دیگر حاضر نیست به فوتبال باز گردد، زیرا دوران تلخی را پشت سر گذاشته و در این مدت اذیت شده است.
وی در خصوص بدهی 40 میلیاردی باشگاه در دوران مدیریتش گفت: این مسایل به شکل درستی اعلام نشده است. من 62 میلیاردتومان درمدت 3 فصل حضورم در پرسپولیس هزینه کرده ام.
وی افزود:ازاین مبلغ 57میلیارد تومان را با درآمد زایی کسب کرده ایم و 7 میلیارد تومان هم وزارت وزرش به ما کمک کرد که قابل مقایسه با برخی باشگاههای دیگر نیست.

در ادامه این برنامه پس از پخش عملکرد خشن آندرانیک تیموریان در دیدارهای اخیراستقلال کارشناس داوری حاضر در برنامه این بازیکن را مستحق محرومیت دانست.
میرشاد ماجدی سرپرست تیم فوتبال استقلال برخلاف نظر کارشناس داوری روی خط آمد و گفت: حرکت تیموریان غیر اخلاقی نبوده و باید او را یک سرمایه ملی بدانیم.
وی ادامه داد:تیم ملی درجام جهانی به تیموریان نیازداردونبایدبا بعضی حرف ها کاری کنیم که شکل بازی این بازیکن جنگنده در وسط زمین تغییر کند.

اسماعیل شریفات میهمان این برنامه نیزدرخصوص دلایل جدایی اش از استقلال و شرایط خوب خود در فولاد صحبت کرد.
شریفات در این برنامه الگوی خود را فرهاد مجیدی دانست واعلام کرد به پیراهن قرمز مانند مجیدی حساسیت دارد.
شریفات در رابطه با بستن بازوبند برروی دست های او از سوی مجیدی صحبت کرد وهمچنین جدایی اش ازاستقلال را به خاطر اینکه کسی برای تمدید قرارداد با او تماس نگرفته است، دانست.
در ادامه برنامه امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان در خصوص وضعیت این تیم و کنار گذاشتن افشین ناظمی سرمربی سابق این تیم صحبت کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١١-١٣٩٢, ٠٩:۴٨

   

پر مبحث ترین ها