سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بعد از برتری سخپوشان مقابل سپاهان

پروین: پرسپولیس امسال شایستگی قهرمانی را دارد

دست آقای دایی، دستیارانش و بازیکنان درد نکند. یک وقتی است می‌بریم اما خوب بازی نمی‌کنیم اما امروز پرسپولیس هم خوب بازی کرد و هم سه امتیاز این بازی شش امتیازی را گرفت و از رسیدن رقیب به امتیاز جلوگیری کرد.
علی پروین با بیان اینکه پرسپولیس امسال شایستگی قهرمانی را دارد، گفت : پرسپولیس با برتری در بازی شش امتیازی مقابل سپاهان به قهرمانی در لیگ برتر امیدوار شد.

به گزارش ایسنا، سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: امروز از خیلی نظرها روز خوبی برای پرسپولیس بود. بازی مهمی داشتیم و پای تلویزیون مردیم و زنده شدیم. برد تا سوت پایان بازی به صدا درآمد و خیالمان از پیروزی در این بازی مهم و شش امتیازی راحت شد. این بازی به نوعی مثل فینال بود. در این هفته‌ها رقابت تیم‌های بالای جدول با همدیگر از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است و خوشبختانه ما تا پایان فصل با تیم‌های بالای جدول بازی نداریم اما 4-5 تیم دیگر بالای جدول با هم بازی می‌کنند و این می تواند به نفع ما باشد.

پروین در ادامه از کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس تمجید کرد و گفت: دست آقای دایی، دستیارانش و بازیکنان درد نکند. یک وقتی است می‌بریم اما خوب بازی نمی‌کنیم اما امروز پرسپولیس هم خوب بازی کرد و هم سه امتیاز این بازی شش امتیازی را گرفت و از رسیدن رقیب به امتیاز جلوگیری کرد. به نظرم آقای دایی توانست در چند روز اخیر بچه‌ها را از نظر روحی روانی به شرایط خوبی برگرداند و این در کنار مسائل فنی و تصمیمات خوبی که کادرفنی ما داشتند سهم زیادی در پیروزی پرسپولیس داشت. به آقای دایی و بازیکنان پرسپولیس خسته نباشید می‌گویم، گل کاشتند. آنها دل هواداران را شاد کردند. حالا پرسپولیس نه تنها به کسب سهمیه آسیایی امیدوار شده بلکه بعد از برد مقابل سپاهان شانس قهرمانی‌اش در لیگ برتر افزایش پیدا کرده و همه امیدوار شده‌اند که پرسپولیس با برتری در بازی‌های آتی و استفاده از غفلت حریفان بتواند صدر جدول را پس بگیرد.

پروین تصریح کرد: انصافاً پرسپولیس امسال شایستگی قهرمانی را دارد. این تیم امسال بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته و در نیم فصل نیز صدرنشین بود. ما امیدواریم بچه‌ها به حق خودشان برسند و بتوانند با کسب عنوان قهرمانی دل هواداران را شاد کنند.

پروین در پایان خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: هواداران امسال و در شرایطی که تیم در دو، سه فصل گذشته اوضاع بحرانی داشت و در جدول در رده‌های بالا نبود آمدند و از تیم حمایت و پشتیبانی کردند و همین حمایت‌هایشان تاثیر زیادی در صدرنشینی پرسپولیس در فصل جاری مسابقات داشت. حالا با این بردی که تیم آورده و شانس قهرمانی‌اش افزایش پیدا کرده مطمئن هستم هواداران پرسپولیس میدان را خالی نکرده و تعصب خودشان را نشان خواهند داد. هواداران هوشیار باشند. آنها باید در بازی‌های بعدی استادیوم را پر کنند.

وی گفت: حمایت هواداران در این هفته‌ها نقش زیادی در قهرمانی پرسپولیس و کسب امتیازات حیاتی در بازی‌های آتی خواهد شد. نیازی نیست که توضیح بیشتر بدهم. ماشاءالله هواداران خودشان پشتیبان تیمشان هستند. آنها قطعاً در بازی‌های بعد حضور پرشماری در استادیوم خواهند داشت و با حمایت همه جانبه از تیم تا دقیقه نود سهم خود را برای پیشرفت تیم و کسب امتیازات مهم ادامه خواهند داد. انشاءالله ما هم بتوانیم هرچه زودتر منابع مالی به تیم تزریق کنیم تا بچه ها با آرامش و تمرکز و با دغدغه کمتر بتوانند پنج بازی باقی مانده را با برد و یا کسب حداکثر امتیازات پشت سر بگذارند و از توقف احتمالی رقبا استفاده کرده و با قهرمانی دل هواداران را پس از چند سال خون دل خوردن شاد کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١١-١٣٩٢, ٠٠:۵٢

   

پر مبحث ترین ها