سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جنجال دوباره سرمربی تیم ملی/

کیروش به خاطر پول در مراسم رونمایی لباس تیم ملی حاضر نشد/ احتمال شکایت آل اشپورت از کیروش

کیروش به خاطر پول در مراسم رونمایی لباس تیم ملی حاضر نشد/ احتمال شکایت از کیروش
شنبه شب و در مراسمی که در هتل المپیک برگزار شد، از پیراهن تیم ملی ایران برای حضور در رقابت‌های 2014 جام جهانی برزیل رونمایی شد. این پیراهن را شرکت آل‌اشپورت طراحی کرده و تیم ملی ایران تنها تیم ملی خواهد بود که با این برند در جام جهانی برزیل به میدان می‌رود.
کیروش به خاطر پول در مراسم رونمایی لباس تیم ملی حاضر نشد/ احتمال شکایت آل اشپورت از کیروش

در این مراسم که جمع زیادی از اهالی ورزش و به ویژه فوتبال و برخی مقامات کشوری و هنرمندان حضور داشتند کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال غایب بود.

به گزارش مهر، غیبت کارلوس کی روش مهمترین موضوع و مسئله مورد توجه در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی بود و مسئولان فدراسیون فوتبال دلایل مختلفی را درباره غیبت کی روش بیان کردند.

با این حال علی کفاشیان دلیل اصلی غیبت کارلوس کی روش را عدم تفاهم مالی وی با اسپانسر تیم ملی دانست و گفت: ظاهرا کی روش مبلغی را برای حضور در مراسم از اسپانسر درخواست کرده بود که با این درخواست موافقت نشد و به همین خاطر ایشان غایب بودند.

وی افزود: در بعضی از کشورها این رسم است که اسپانسرها با سرمربیان بر سر مبلغی به توافق می رسند.

در همین رابطه کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو با ایسنا درباره حاشیه‌های مطرح شده پیرامون مراسم امشب رونمایی از پیراهن تیم ملی اظهار کرد: در حال حاضر هیچ گونه صحبتی راجع به این مساله ندارم. اگر لازم می‌دانید، می‌توانید با آقای کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال یا آقای مقدس تماس بگیرید و با آنها صحبت کنید. این آقایان می‌توانند پاسخ‌گو باشند.

وی در پایان این گفت‌وگوی کوتاه گفت: در زمان لازم درباره این مساله صحبت خواهم کرد.

اما مدیر آلمانی شرکت آل‌اشپورت که در مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی در جام جهانی 2014 برزیل حضور یافته بود، از عدم حضور کی‌روش در این مراسم به شدت ناراحت بود و حتی عنوان کرد در صورتی که سرمربی تیم ملی در این مراسم حاضر نشود، احتمال دارد شرکت آل‌اشپورت از این مربی پرتغالی شکایت کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١١-١٣٩٢, ٠٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها