سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرفاوی: صبای قم برابر استقلال خوزستان پیروزی می‌خواهد

صبای قم و استقلال صنعتی خوزستان در جدول تنها هم امتیاز با یکدیگر دهم و یازدهم هستند، ضمن اینکه تیم های پائین تر از ما نیز جایگاه دو تیم را تهدید می‌کنند، بنابراین بازیکنان ما باید تمام توان و دقت خود را به کار بگیرند تا در این بازی به سه امتیاز برسیم.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: تیم ما در دیدار خانگی برابر استقلال صنعتی خوزستان فقط پیروزی و سه امتیاز را می خواهد.

عبدالصمد مرفاوی در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: برای این بازی برنامه ریزی کرده ایم تا فوتبالی روان و منطقی برای غلبه بر استقلال صنعتی خوزستان و کسب 3 امتیاز این دیدار ارائه کرده و جایگاه خود در جدول رده بندی لیگ برتر را تثبیت کنیم.

وی برتری در مسابقه تیمش با استقلال صنعتی خوزستان در چارچوب دیداری از هفته بیست و ششم بازی های سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را حساس و با اهمیت برشمرد و افزود: همانگونه که جایگاه های دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال نشان می دهد صبای قم و استقلال صنعتی خوزستان برابر یکدیگر بازی سختی پیش رو خواهند داشت.

وی بیان کرد: حتی به نظر من بازی هفته بیست و ششم لیگ برتر برابر استقلال صنعتی خوزستان از دیدارهای مهم خانگی ما در لیگ امسال است زیرا هر هفته که به پایان لیگ نزدیک می شویم حساسیت بر تمامی بازی ها حاکم می شود و ما باید تلاش کنیم همچون دیدار با داماش از این بازی نیز با سه امتیاز بیرون بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم بیان کرد: صبای قم و استقلال صنعتی خوزستان در جدول تنها هم امتیاز با یکدیگر دهم و یازدهم هستند، ضمن اینکه تیم های پائین تر از ما نیز جایگاه دو تیم را تهدید می‌کنند، بنابراین بازیکنان ما باید تمام توان و دقت خود را به کار بگیرند تا در این بازی به سه امتیاز برسیم.

وی عنوان داشت: بازی های اخیر تیم فوتبال استقلال صنعتی خوزستان را به دقت زیر نظر گرفته و نتیجه ارزیابی‌های انجام شده را به بازیکنان تیم نیز گوشزد کرده ایم تا همگی با شناخت کامل و کافی در مقابل این تیم قرار بگیریم و در نهایت با استفاده مفید و به موقع از فرصت های گلزنی به پیروزی دست پیدا کنیم.

مرفاوی در ادامه در پاسخ به سئوالی مبنی بر آخرین وضعیت بازیکنان تیم صبای قم برای این دیدار حساس خانگی، عنوان کرد: دیدار هفته گذشته با راه آهن را در حالی به پایان رساندیم که خوشبختانه هیچ یک از بازیکنان ما اخطار نگرفتند و همه آنها به دیدار با استقلال صنعتی می رسند.

وی افزود: البته امیدواریم مصدومانی که در چند هفته اخیر لیگ برتر امکان بازی آنها برای صبای قم وجود نداشته، وضعیت بهتری پیدا کنند و بتوانیم در بازی های حساس باقی مانده از بازی های لیگ سیزدهم از وجود آنها بهره ببریم.

یادآور می‌شود: بر اساس برنامه سازمان لیگ برتر تیم های صبای قم و استقلال صنعتی خوزستان در چارچوب دیداری از هفته بیست و ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس از 15 عصر جمعه هجدهم بهمن ماه در ورزشگاه یادگار امام قم برابر یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٩٢, ١۶:٢١

   

پر مبحث ترین ها