سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نيمه نهايي جام حذفي؛

صدرنشين ليگ مقابل قعر نشين زانو زد

به این ترتیب تیم مس در روز 25 بهمن ماه در فینال جام حذفی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.
در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه‎های کشور تیم فوتبال مس کرمان قعر نشين ليگ برتر با برتری مقابل استقلال تهران صدرنشين ليگ برتر به فینال راه یافت و حریف تراکتورسازی تبریز شد. لوسیانو ادینیو که در دیدار هفته گذشته دو تیم در رقابت های لیگ برتر دروازه استقلال را باز کرده بود در این دیدار نیز دو گل دیگر به ثمر رساند تا یکی از عوامل اصلی حذف شدن آبی پوشان تهران لقب بگیرد.

به گزارش مهر، دومین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام حذفی فوتبال باشگاه‌های ایران را تیم‌های استقلال و مس کرمان برگزار کردند. در این دیدار که از ساعت 17 امروز سه‌شنبه در زمین برفی ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد تیم مس کرمان با حساب 2 بر یک از سد استقلال گذشت. لوسیانو ادینهو در دقایق 7 و 86 برای مس گلزنی کرد و صادقی در دقیقه 12 گل تیم استقلال را به ثمر رساند.

استقلال خیلی زود در این بازی دروازه خود را باز شده دید. در دقیقه هفتم دیدار بود که مس پشت محوطه جریمه استقلال صاحب یک ضربه کاشته شد و ادینهو با یک ضربه کاشته دقیقه دروازه رحمتی را باز کرد. استقلال دو دقیقه بعد می‌توانست به گل تساوی دست یابد ولی ضربه سر نیکبخت از روی سانتر تیموریان با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.

آبی‌ها در دقیقه 12 به گل تساوی دست یافتند. کاشته آندرانیک تیموریان را در دهانه دروازه حریف را صادقی با یک پرش بلند قبل از اینکه رودباریان به توپ برسد درون دروازه مس جای داد. بازی دو تیم پس از این گل در میانه میدان در جریان بود که بار دیگر استقلال صاحب ضربه کاشته شد ولی این بار توپ صادقی را رودباریان در دو مرحله روی خط دروازه مهار کرد.

استقلال که در این دقایق برتری نسبی بر حریف خود داشت روی شوت‌های بیک‌زاده و اولادی شانس خود را امتحان کرد ولی در نتیجه تغییری حاصل نشد. بازی دو تیم در میانه های میدان پی گرفته شد تا اینکه شوت ادینیو در دقیقه 43 یخ ورزشگاه را آب کرد. رحمتی با کف دست خود این شوت زمینی را دفع کرد تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

با شروع نیمه دوم بازی کاملا افت کرد و توپ در میانه میدان ضربه می‌خورد. بعد از گذشت 13 دقیقه از این نیمه قلعه‌نویی تصمیم به تعویض گرفت و آرش برهانی را جایگزین مهرداد اولادی کرد تا تحرک را در خط حمله تیمش افزایش دهد. در دقیقه 68 این دیدار برهانی از راست فرار کرد ولی ضربه او چندان محکم نبود تا رودباریان به راحتی آن را مهار کند.

از اوسط نیمه دوم این تیم مس بود که میدانداری کرد و استقلال را به عقب نشینی وا داشت با این حال شاگردان لوکا در ایجاد فرصت نتوانستند خوب کار کنند و حملات آنها به پشت محوطه جریمه استقلال ختم می‌شد. این موجب حملات مس تا دقیقه 80 ادامه داشت و پس از آن شاگردان قلعه‌نویی میداندار شدند.

مس در دقیقه 86 روی یک حمله برق آسا به گل دست یافت. درست مثل بازی هفته گذشته برابر این تیم در لیگ برتر و بار دیگر توسط ادینهو. این بازیکن از گوشه سمت راست با یک شلیک دیدنی دروازه رحمتی را باز کرد.

تورج حق‌وردی داور مسابقه به محمد قاضی از استقلال کارت زرد نشان داد.

به این ترتیب تیم مس در روز 25 بهمن ماه در فینال جام حذفی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.

ترکیب تیم استقلال:

سید مهدی رحمتی،امیرحسین صادقی،حنیف عمران زاده،هاشم بیک زاده،علیرضا واحدی نیکبخت،پژمان نوری،جی لوید ساموئل، آندرانیک تیموریان،سیاوش اکبرپور،مهرداد اولادی( از دقیقه 59 آرش برهانی) و محمد قاضی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب مس کرمان:

حسن رودباریان، احمدرضا زنده‌روح، محمد آبشک( از دقیقه 46 محمد آبشک)، میلاد جهانی، پویا سیف پناهی، هادی تامینی، مجتبی ترشیز، مصطفی شجاعی( از دقیقه 68 احمد حسن‌زاده)، فرهاد سالاری‌پور، ادینهو و فرزاد حسین‌خانی

سرمربی: لوکا بوناچیچ

استقلال در ادامه نتوانست کار را به تساوی بکشاند و از جام حذفی کنار رفت تا مس حریف تیم تراکتورسازی در فینال جام حذفی شود. قرار است میزبان دیدار فینال که روز 25 بهمن ماه برگزار خواهد شد قرار است از سوی سازمان لیگ مشخص شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ١٩:١٧

   

پر مبحث ترین ها