سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کی‌روش ۵ ماه است حقوق نگرفته

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در فاصله ۵ ماه مانده به جام‌جهانی ۲۰۱۴، ۵ ماه است که حقوق نگرفته است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم مشکلات مالی فدراسیون فوتبال آنقدر زیاد است که هر روز شاهد بروز اتفاقی تازه هستیم. در این میان عدم پایبندی شرکت ائل خودرو، اسپانسر تیم‌های ملی به تعهداتش باعث افزایش این مشکلات شده و این در حالی است که تیم ملی کشورمان باید خود را برای حضور در جام‌جهانی 2014 آماده کند.
در این میان کی‌روش که باید روی آماده‌سازی تیم ‌ملی و مسائل فنی تمرکز کند مشکلات دیگری هم دارد که سد راهش است و آن هم مشکلات مالی است.

هوشنگ مقدس مشاور بین الملل فدراسیون فوتبال که با سرمربی تیم ملی در ارتباط است در این باره به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، گفت: کی‌روش 5 ماه است حقوق نگرفته اما به قراردادش با فوتبال ایران متعهد است و حتی بارها گفته اگر شرایط مساعد باشد انتخاب اولش برای ادامه فعالیت تیم ملی ایران است. او 5 ماه است که حقوق نگرفته اما یکبار هم در مورد این مسئله صحبت نکرده و تمام نقدهای او مربوط به اردوها و برنامه‌های تیم ملی است چرا که می‌خواهد ایران در جام جهانی سربلند باشد.
به گزارش تسنیم با این شرایط باید دید کی‌روش تا چه زمانی با این مشکلات کنار خواهد آمد اگرچه او به تازگی گفته صبرش در راه آماده سازی تیم ملی (و نه مشکلات مالی) حدی دارد اما کاملا بدیهی است که ادامه این مسائل مشکل‌ساز خواهد بود و حال سوال این است که فدراسیون فوتبال برای برون‌رفت از مشکلات مالی چه راهکاری در نظر خواهد گرفت؟
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١١-١٣٩٢, ١٣:١٨

   

پر مبحث ترین ها