سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

(عکس) برخورد گرم کي‌روش و رحمتي

کي روش پس از ديدن رحمتي با دروازه بان تيم استقلال خوش و بش کرد. اين برخورد اولين برخورد اين دو نفر پس از کناره گيري موقت رحمتي از تيم ملي بود و رحمتي و سرمربي تيم ملي تا امروز با يکديگر روبرو نشده بودند.
بعد از ظهر چهارشنبه در محل وزارت کشور همايشي تحت عنوان مبازره با مواد مخدر برگزار شد که چهره هاي سرشناس ورزش کشور در اين مراسم حضور داشتند.

به گزارش فارس، در اين مراسم که نزديک به 2 ساعت و با حضور ميهمانان مختلف برگزار شد، عبدالرضا رحماني فضلي وزير کشور، محمود گودرزي وزير ورزش،کارلوس کي روش، مهدي تاج، مهدي محمد نبي،محمد مايلي کهن، مجيد جلالي، سيد مهدي رحمتي، عليرضا منصوريان، جواد زرينچه،کوروش باقري، باقري معتمد، آندرانيک تيموريان، محمد رضا خلعتبري، سيد جلال حسيني، محسن بنگر و ... حضور داشتند.
(عکس) برخورد گرم کي‌روش و رحمتي

نکته قابل توجه اين مراسم جايي بود که سيد مهدي رحمتي و کارلوس کي روش با يکديگر رو به رو شده و برخورد گرمي با هم داشتند.کي روش پس از ديدن رحمتي با دروازه بان تيم استقلال خوش و بش کرد. اين برخورد اولين برخورد اين دو نفر پس از کناره گيري موقت رحمتي از تيم ملي بود و رحمتي و سرمربي تيم ملي تا امروز با يکديگر روبرو نشده بودند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١١-١٣٩٢, ٠٢:۵٠

   

پر مبحث ترین ها