سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دايي تازه فهميده كه تنهاست

تا زماني که سايه دولت بر سر اين دو تيم است، وظيفه آن است که به آنها کمک کند و هيچ منتي هم نبايد باشد، چرا که بايد باعث خوشحالي مردم شوند.
اولتیماتوم علی دايي؛ تكليف را روشن كنند كه دنبال وزير و وكيل نرويم!
دست آقاي پروين درد نکند که به تمرين آمد، اما آمدن ايشان تاثيري در تمرين کردن و يا نکردن بازيکنان نداشت
علی دايي مي‌داند كه تمرين نكردن پرسپوليس تبعات منفي دارد ولي اين كه چرا سرخ‌ها در طول اين مدت تمرين نكردند اتفاق بدي بود كه شهريار نيز در جريانش بود:‌ «تبعات مثبت و منفي تمرين نکردن را همه ديدند و الان بازيکنان ما متوجه شدند که تنها هستند و کسي با آنها نيست. بايد از وزارت ورزش سوال شود که چرا اين تيم به امان خدا رها شده است. آمدن علي پروين به تمرين هم امروز اتفاق افتاد و دستش درد نکند. او با بچه‌ها صحبت کرد و بعد از صحبت‌هاي او بچه‌ها فهميدند که کسي را ندارند و تنها هستند و بايد به خاطر عشق به مردم تلاش کنند.»

دايي تازه فهميده كه تنهاست: «روزهاي سختي را تا قبل از تعطيلات ليگ سپري مي‌کنيم و فهميديم که تنها هستيم و اين موضوع به ما ضربه مي‌زند. ما نه مديريتي داريم و نه چيزي و بايد به مردم فکر کنيم و کاري که از دست ما برمي‌آيد انجام دهيم.» وزير گفته به پرسپوليس و استقلال پولي نمي‌رسد و دايي هم مي‌گويد كه اين عدم مسووليت آقايان را مي‌رساند: «به نظر من اين صحبت عدم مسووليت را مي‌رساند و کسي که مسوول نباشد اين حرف‌ها را مي‌زند اگر تيم براي دولت نبود، اين دو تيم به وزير ورزش ربطي نداشتند اما حالا که دولت متولي مستقيم استقلال و پرسپوليس است، بايد پاسخگو هم باشد. شايد ايشان از فوتبال چيزي نمي‌داند، شايد چيزي از استقلال و پرسپوليس نمي‌داند، شايد چيزي از هواداران و مردم نداند، شايد چيزي از عشق و علاقه به فوتبال ندارد که اين صحبت‌ها را مي‌‌کند چرا که اگر کسي مسوول باشد اين صحبت‌ها را مطرح نمي‌کند.»‌ دايي هم منتظر است كه تكليف پرسپوليس روشن شود: «فکر مي‌کنم به وزير ورزش مشاوره غلط مي‌دهند، چرا که اگر کسي در اين مقام باشد و اطلاعات درستي هم داشته باشد، اين حرف‌ها را نمي‌زند. اگر استقلال و پرسپوليس براي دولت نيست، همين امروز اعلام کنند تا کساني که مي‌توانند اين دو تيم را بخرند، آن وقت مي‌توانند بگويند که پولي هم به اين دو باشگاه داده نمي‌شود، اما تا زماني که سايه دولت بر سر اين دو تيم است، وظيفه آن است که به آنها کمک کند و هيچ منتي هم نبايد باشد، چرا که بايد باعث خوشحالي مردم شوند.» بعد از رويانيان حالا علي دايي است كه بدجوري به وزير گير داده:‌ « اين صحبت‌ها به دليل عدم آگاهي بود و عدم مسووليت‌پذيري و مشاوره غلط را نشان مي‌دهد و کساني که با ورزش بيگانه هستند، اينگونه صحبت مي‌کنند.»

شهريار دنبال وزير و وكيل نمي‌رود: «از کسي مثل وزير ورزش که تحصيلات آکادميک دارد و رييس دانشگاه تربيت بدني بوده، بعيد است که اين صحبت‌ها را مطرح کند و بايد فکر اساسي انجام داد و اگر آمادگي دارند که استقلال و پرسپوليس را واگذار کنند، همين امروز بگويند تا کساني که مي‌توانند اين تيم‌ها را خريداري کنند و ما هم دنبال وزير و وکيل نمي‌رويم.»

بابت درگيري لفظي دايي با يكي از خبرنگاران تلويزيون و بيرون كردن خبرنگاران از درفشي‌فر هم شهريار چنين توضيح مي‌دهد:‌ «هر کس که دوربين به دست مي‌گيرد، نبايد به خودش اجازه بدهد که جلوي دوربين هر حرفي که مي‌خواهد بزند، او با خنده سوال مطرح مي‌کند. دست آقاي پروين درد نکند که به تمرين آمد، اما آمدن ايشان تاثيري در تمرين کردن و يا نکردن بازيکنان نداشت، بازيکنان اگر نمي‌خواستند تمرين کنند، نمي‌کردند. البته ايشان صحبت‌هاي من را هم تاييد کرد که به او قول‌هايي داده بودند اما اجرايي نشد. متاسفانه نبايد از جايگاهي که در آن قرار داريم، سوءاستفاده کنيم. من به او بي‌احترامي نکردم و فقط پاسخ سوالش را ندادم اما سوال او که با خنده همراه بود بي‌جا بود. ما سه ماه است که تنها تمرين مي‌کنيم اين چه سوالي است که او مي‌کند؟»‌

روزنامه گل
telegram 19dey.com
امیر    19 بهمن 1392 23:28
چه جالب حالا دیگه ملاک تنها بودن یا تنها نبودن داشتن پول میباشد.اگر پول برسد دائی و بچه ها تنها نیستند در غیر اینصورت برعکس
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٩-١١-١٣٩٢, ٢٢:٣١

   

پر مبحث ترین ها