سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمد دايي:

مایلی‌کهن ادامه بدهد با ادبیات خودش جوابش را می‌دهم

باز هم اعلام می‌کنم به هیچ وجه دوست ندارم با ادبیات مایلی‌کهن جوابش را بدهم اما اگر این مسئله ادامه‌دار باشد ناخواسته و برخلاف میلم مثل خودش صحبت می‌کنم و آن وقت خیلی حرف‌ها دارم که بگویم اما فعلا سکوت می‌کنم. فقط از صمیم قلب دعا می‌کنم و از خدا می‌خواهم که ظاهر و باطن انسان‌ها یکی باشد.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که اگر انتقادات مایلی‌کهن ادامه‌دار باشد مانند خودش جواب او را خواهد داد.

محمد دایی در مورد تساوی پرسپولیس مقابل فجر گفت: باید فجر را شکست می‌‌دادیم و با فکر برد به زمین رفتیم اما 7،8 روز تمرین نکردن باعث شد بازیکنان افت بدنی داشته باشند و این مسئله در نیمه دوم بیشتر هم شد.

وی ادامه داد: صددرصد کارمان سخت‌تر شده و شرایط‌مان مثل قبل از بازی با سپاهان است با این تفاوت که یک بازی دیگر را هم از دست داده‌ایم. متاسفانه بعد از بازی با سپاهان عملا 5،6 روز تمریناتمان تعطیل بود و به نوعی بدون تمرین مقابل فجر بازی کردیم.

مربی پرسپولیس در واکنش به اظهارات محمد مایلی‌کهن مبنی بر اینکه او با رابطه در پرسپولیس حضور دارد و در حالت عادی نمی‌توانسته دربان باشگاه هم شود اظهار داشت: ایشان به در و دیوار می‌زند تا هر طور شده در رسانه‌ها مطرح شود. نمی‌دانم چرا این روش را پیش گرفته؛ دلم می‌خواهد مانند خودش صحبت کنم ولی شخصیتم این اجازه را نمی‌دهد.

دایی افزود: می‌خواهم این سوال را بپرسم که اگر فوتبال نبود و ایشان به فوتبال نمی‌چسبید چه کاره می‌شد که حالا در مورد من صحبت می‌کند؟

وی در خصوص صحبت‌های دیگر مایلی‌کهن مبنی بر اینکه نوه کوچکش باید جواب محمد دایی را بدهد تاکید کرد: خیلی دوست دارم که با پسر و نوه ایشان صحبت کنم و در کل دوست دارم با کسی حرف بزنم که دلش صاف و سالم باشد نه مثل این آقا که دلش ناپاک است و سوءظن دارد.

دایی تاکید کرد: باز هم اعلام می‌کنم به هیچ وجه دوست ندارم با ادبیات مایلی‌کهن جوابش را بدهم اما اگر این مسئله ادامه‌دار باشد ناخواسته و برخلاف میلم مثل خودش صحبت می‌کنم و آن وقت خیلی حرف‌ها دارم که بگویم اما فعلا سکوت می‌کنم. فقط از صمیم قلب دعا می‌کنم و از خدا می‌خواهم که ظاهر و باطن انسان‌ها یکی باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١١-١٣٩٢, ١٣:١٧

   

پر مبحث ترین ها