سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سیدورف: بازگشت میلان به روزهای خوب زمان‌بر است

هنوز خیلی زمان نیاز داریم تا بتوانیم تمامی کارهایی که می‌خواهیم را انجام دهیم. می‌دانم در ادامه باید چه کارهایی انجام دهیم و در حال حاضر هم منتقدان بسیاری داریم. همه دوست داریم میلان را به جایی که به آن تعلق دارد بازگردانیم اما همه می‌دانیم که انجام این کار زمان‌ می‌برد. انتقاد از سرمربی پیشین چیزی نیست که به آن علاقه‌ای داشته باشم. فقط سعی می‌کنم تیمم را در تمام بخش‌ها قدرتمند کنم.
سرمربی میلان تاکید کرد: بازگرداندن میلان به دوران خوبش نیازمند زمان است.

کلارنس سیدورف که چند هفته‌ای است هدایت میلان را به دست گرفته است با این تیم نتیجه‌های متوسطی گرفته است.

روسونری اکنون با با 31 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد و 31 امتیاز هم کمتر از یوونتوس صدرنشین دارد. آنها هفته گذشته سه بر یک مغلوب ناپولی شدند و در دیدار بعدی نیز باید با بولونیا روبرو شوند.

سیدورف در مورد شرایط تیمش گفت: هنوز خیلی زمان نیاز داریم تا بتوانیم تمامی کارهایی که می‌خواهیم را انجام دهیم. می‌دانم در ادامه باید چه کارهایی انجام دهیم و در حال حاضر هم منتقدان بسیاری داریم. همه دوست داریم میلان را به جایی که به آن تعلق دارد بازگردانیم اما همه می‌دانیم که انجام این کار زمان‌ می‌برد. انتقاد از سرمربی پیشین چیزی نیست که به آن علاقه‌ای داشته باشم. فقط سعی می‌کنم تیمم را در تمام بخش‌ها قدرتمند کنم.

سیدورف در مورد رویارویی با بولونیا هم گفت: بولونیا تیمی است که برایش احترام زیادی قائل هستم. باید به نقاط قوت آنها توجه کافی داشته باشیم زیرا تیمی بسیار سازمان‌یافته هستند. ما فقط دو مهاجم آماه میانی در اختیار داریم. اگر توانستیم به شکل همزمان از ماریو بالوتلی و جیامپائولو پاتزینی استفاده می‌کنم چون چاره دیگری ندارم.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩٢, ١۵:۴۴

   

پر مبحث ترین ها