سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد تند علی کریمی از دایی پس از قهرمانی باتراکتور

از همدوره‌ای‌های ما مثل حسین کعبی و یحیی گل محمدی بپرسید. احترام باید متقابل باشد. اما برخورد این آقا درست نبود. گاهی اوقات به خاطر یک پاس سر بازیکن جوان داد می‌زد.
علی کریمی پس از قهرمانی تراکتورسازی در جام حذفی به شدت از علی دایی انتقاد کرد.
علی کریمی بازیکن تراکتورسازی پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی گفت: «خدا را شکر می‌کنم که قهرمان شدیم. من از این قهرمانی ها زیاد دارم؛ قهرمانی‌هایی که خیلی‌ها آرزویش را دارند. ولی من از این قهرمانی‌ها زیاد به دست آوردم.» او در پاسخ به این سوال که چرا در جشن قهرمانی شرکت نکردی؟ گفت: «در جشن شرکت کردم ولی کمرم درد می‌کرد و خواستم جام را بازیکنان جوان بلند کنند.»

کریمی در پاسخ به سوال خبرنگاران که از او در مورد وضعیت پرسپولیس می‌پرسیدند از علی دایی انتقاد کرد و گفت: «عزت دست خداست. او کار آدم را مشخص می‌کند. آدم همیشه در عرش نیست. من نمی‌خواستم این حرف‌ها را بزنم ولی از زمانی که در پرسپولیس بودم و رفتم، این حاشیه‌ها بوده. آدم نباید گذشته خودش را فراموش کند. زندگی اتفاقات زیادی دارد. همیشه همه چیز دست شما نیست. یک روز هم ممکن است جاها عوض شود. آقایان به خاطر یک قرارداد خوب قبول می‌کنند که من در پرسپولیس نباشم. چطوری می‌شود با آن‌ها کار کنم؟»

او ادامه داد: «این طوری که نمی‌شود. اصلا نوع برخورد درست نیست. از همدوره‌ای‌های ما مثل حسین کعبی و یحیی گل محمدی بپرسید. احترام باید متقابل باشد. اما برخورد این آقا درست نبود. گاهی اوقات به خاطر یک پاس سر بازیکن جوان داد می‌زد. کسی این چیزها را فراموش نمی‌کند اما الان آقایان با داد و بیداد کارشان را پیش می‌برند. شاید الان همه چیز بر وفق مراد باشد اما زندگی همیشه این‌طوری نمی‌ماند.»

کریمی در پاسخ به این سوال که آیا امید داری به پرسپولیس برگردی گفت: «همه با امید زندگی می‌کنند. من در زندگی عادی و ورزشی با امید زندگی کردم. شما طوری پرسیدید که من یادم رفت به هواداران تراکتورسازی تبرک بگویم. حالا می‌خواهم این قهرمانی را به هواداران تراکتورسازی تبریک بگویم. این کوچک‌ترین چیزی بود که توانستم تقدیم آن‌ها کنم تا لطفشان را جبران کنم.»
telegram 19dey.com
یاسر قرائی    25 بهمن 1392 23:30
علی فقط کریمی . علی آقا جام جهانی منتظرتیم
  • +8
یاسر قرائی    25 بهمن 1392 23:37
علی اقا ما پرسپولیسی ها به عشق تو تراکتور را دوست داریم . علی فقط کریمی
  • +11
رضا    26 بهمن 1392 01:25
کریمی بس کن انتقاد را حالا که جیزی نشده تو همه چیزت از پرسپولیس است ادم خوبه کمی هم گذشت داشته باشهخودت را زیاد گم نکن اگر خدارا قبول داری
  • -1
ساسی    26 بهمن 1392 06:07
علی کریمی جان ببخشید تو نصف افتخارات دایی رو داشتی الات داشتی میترکیدی تو که بی سوادی ا-تحصیل کرده ای مثل علی دایی که تو بهترین داشگاه ایران تحصیل کرده و بهترین ورزشکار طول تاریخ ایرانه البته این مسایل طبیعی چون همگی از حسادت علی دایی هم قبل از تو دو بار همن جام و تو 4 سال اخیر گرفته
  • -1
حسینعلی    26 بهمن 1392 07:09
علی کریمی یه دونه ای دور دونه ای تو محشری علی کریمی خدا کمکت کند در جام جهانی
  • +8
یاسر    27 بهمن 1392 14:56
اقای ساسی اینقدر چرت و پرت نگو .زحماتی که علی کریمی کشیده کدومشو دایی کشیده . بعدشم فوتبال و اخلاق و منش پهلوونی به تحصیلات ربطی نداره. علی کریمی تنها بازیکنی است که هم استقلالی ها و هم پرسپولیسی ها دوستش دارند و تمام ایران فهمیدی برادر؟
  • -2
محمد    10 اسفند 1392 13:17
به نظر من هم علی کریمی و هم علی دایی از اسطوره های فوتبال و جزء بهترین ورزشکاران تاریخ ایران هستند. هر دو افتخارات بزرگی برای مملکتمان کسب کردند. بنده که دوست دارم مابین این بزرگان هیچ گاه چیزی جز صلح و دوستی نباشد.
  • +2
علی    20 فروردین 1393 12:30
علی کریمی هم زحمت کشیده بله ولی علی دایی کجا و علی کریمی کجا. علی کریمی در حدی نیست که در مورد اسطوره فوتبال آسیا نظر بده. علی دایی هم با سواده هم در فوتبال جهان مطرح. کریمی نه سواد داره نه شخصیت داره نه هیچی. تازگیا می خواد خودشو مطرح کنه در مورد بزرگتر از خودش نظر میده
  • +1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 8
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١١-١٣٩٢, ٢١:٢۴

   

پر مبحث ترین ها