سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسن‌زاده: برای بازی‌های حساس لیگ برتر ناظر ویژه انضباطی تعیین می‌شود

هفته های حساسی پیش رو داریم و باید همه اتفاقات بازیها را رصد کنیم. در هفته‌های گذشته و حدود دو سه ماهی بود که ناظر انضباطی برای بازیهای لیگ برتر و لیگ یک در نظر نگرفته بودیم که البته از دید کمیته انضباطی و مقامات برگزار کننده بازی ضرورتی نداشت.
رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: به این نتیجه رسیدیم که برای بازی‌های حساس هفته‌های پایانی لیگ برتر و لیگ یک، ناظران انضباطی بگذاریم تا همه اتفاقات را رصد کنند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای کنترل هفته های پایانی لیگ یک و لیگ برتر برنامه ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: هفته های حساسی پیش رو داریم و باید همه اتفاقات بازیها را رصد کنیم. در هفته‌های گذشته و حدود دو سه ماهی بود که ناظر انضباطی برای بازیهای لیگ برتر و لیگ یک در نظر نگرفته بودیم که البته از دید کمیته انضباطی و مقامات برگزار کننده بازی ضرورتی نداشت.

حسن زاده در پایان گفت: طی روزهای گذشته و طی جلساتی که با رئیس و دبیر کل فدراسیون و همچنین رئیس سازمان لیگ داشتیم و توصیه هایی که آنها داشتند به این نتیجه رسیدیم که برای بازیهای حساس هفته های پایانی لیگ برتر و لیگ یک ، ناظران انضباطی بگذاریم تا همه اتفاقات را رصد کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١١-١٣٩٢, ١٧:٣٠

   

پر مبحث ترین ها