سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سلام مخصوص به رئال و حمله به قطری‌ها در صفحه بارسلونا + تصویر

یک گروه اینترنتی با هک کردن صفحات بارسلونا در یکی از شبکه‌های اجتماعی برای رقیب دیرینه کاتالان‌ها تبلیغ کرده‌اند.
در اقدامی سازماندهی شده از سوی یک گروه اینترنتی، 3 صفحه باشگاه بارسلونا در شبکه‌ اجتماعی توئیتر هک شد و در آن پیام‌هایی علیه این باشگاه انتشار یافت. هدف این گروه که ظاهراً به عنوان ارتش الکترونیک سوریه‌ موسوم است، از هک کردن صفحات باشگاه بارسلونا انتقاد از سران این باشگاه برای ارتباطات‌شان با قطری‌ها است.

در جریان این اتفاق که پس از پیروزی 2 بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) بارسلونا در خانه منچسترسیتی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رخ داد، در تمامی صفحات باشگاه بارسلونا در شبکه‌های اجتماعی لینکی به پروفایل سایت ارتش الکترونیک سوریه وجود دارد که نشانگر دست داشتن این گروه سایبری در خرابکاری صورت گرفته در حریم اینترنتی باشگاه بارسلونا صورت گرفته است.
سلام مخصوص به رئال و حمله به قطری‌ها در صفحه بارسلونا + تصویر

به دنبال هک شدن صفحات باشگاه بارسلونا پیامی با این مضمون در آنها قرار گرفت:«مدیریت محترم باشگاه بارسلونا، اجازه ندهید قطری‌ها بودجه شما را تامین کنند. این پول آغشته به خون است و جان‌ها گرفته است».

پیام منتشر شده 10 دقیقه طول کشید تا از روی صفحه انگلیسی باشگاه بارسلونا در شبکه اجتماعی توئیتر برداشته شود. در این فصل خرابکاران اینترنتی همچنین اقدام به انتشار پیام‌های در تمجید از رقیب دیرینه کاتالان‌ها یعنی رئال مادرید نیز کردند. در پیامی که در این خصوص روی صفحه کاتالان‌ها قرار گرفت، آمده است:«سلام مخصوص به رئال مادرید».
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١١-١٣٩٢, ١٠:۵۵

   

پر مبحث ترین ها