سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دایی خطاب به مایلی کهن: تیپ قبل و بعد از انقلابت با هم نمی خواند

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٢, ٢٢:٣۶    نسخه چاپی    
علی دایی پیش تر در مشاجراتی که با محمد مایلی کهن داشت در دادگاه او را متهم کرد و حتی حکم زندانی شدن مایلی کهن را هم از قاضی پرونده گرفت.
علی دایی در کنفرانس خبری پیش از بازی با صبا به انتقادات تند محمد مایلی کهن پاسخ داد.

به گزارش فرارو، دعوای علی دایی و محمد مایلی کهن باز هم وارد فاز تازه تری شده است؛ مایلی کهن که در این چند ساله همواره با علی دایی مشاجره داشته و حتی کار به دادگاه هم کشیده روند تازه ای برای جنگ روانی با علی دایی و مجموعه اش در پرسپولیس به راه انداخته است. او صحبت های علی دایی در یک برنامه تلویزیونی مبنی بر فاصله طبقاتی در جامعه را توهین به قشر زحمکتش کارگران دانست و سعی کرد بعد از مطرح کردن صحبت هایی در این زمینه نشان دهد که دایی چندان آدم صادقی هم نیست.

مایلی کهن حتی در اظهار نظری که «ایسنا» آن را بازتاب داد اشاره تلویحی به فساد در فوتبال داشت و دوباره با اشاره به ماجرایی که علی دایی آن را باب کرد گفت: «عامل اصلی کارت به کارت مصون مانده است». مایلی کهن در پیشبرد مشاجره اش با علی دایی در روز بازی استقلال و ملوان لباس رفتگران شهردای را به تن کرد و در ورزشگاه حاضر شد. اگرچه در ظاهر او این کار را برای حمایت از این قشر زحمتکش انجام داد با این حال بر هیچ کس پوشیده نیست که اعتراضی بود به حرف های علی دایی و صحبت از فاصله طبقاتی که به زعم مایلی کهن علی دایی آن را برای تحقیر این قشر به زبان برده بود.

حالا یک روز پس از آن ماجرا، علی دایی فرصتی به دست آورد تا به صحبت های مایلی کهن واکنش نشان دهد. او در کنفرانس خبری پیش از بازی با صبا گفت اگر چه نمی خواسته در این مورد حرفی بزند ولی برای روشن شدن افکار مردم مجبور است بعضی چیزها را بگوید. البته گفتن این مسائل هم به شیوه ای است که مطمئنا سریالی ادامه دار خواهد بود!

دایی در این کنفراس درباره مایلی کهن و حرف هایش گفت: «آقایان راجع به صحبت‌های من حرکات عوام فریبانه انجام دادند اما خوشبختانه مردم ما باهوش‌تر از این صحبت‌ها هستند. شما اگر صحبت‌های مرا یک بار دیگر بازنگری کنید، متوجه می‌شوید که من به کسی توهین نکردم. اتفاقا من همیشه عنوان کردم که گذشته خود را فراموش نمی‌کنم و هیچ وقت یادم نمی‌رود که چطور وارد دانشگاه شدم و درس خواندم.

متاسفانه از صحبت‌های من سوءاستفاده شد. من می‌خواستم فاصله طبقاتی را در جامعه خودم مطرح کنم که عین واقعیت است. در جامعه ما فردی وجود دارد که ماهی 500 هزار تومان حقوق می‌گیرد و کسی هم هست که بالای 100 میلیون تومان و بیشتر پول می‌گیرد که این فاصله طبقاتی را می‌رساند. مسلما جامعه ما تمام قشرها را نیاز دارند چه کارگر شهرداری و چه پزشک. من نه تنها هیچ توهینی نکردم بلکه دست همه خدمتگزاران را هم بوسیده‌ام. من معتقدم هر چیزی که دارم اول از خداوند است و بعد دعای خیر مردم اما آقایان باید بدانند که دوره انجام حرکات عوام‌فریبانه تمام شده است. »

اما حمله اصلی دایی به مایلی کهن در این جملات نبود و وقتی مطرح شد که دایی از «دورویی» مایلی کهن، حرف زد:«متاسفانه کسی این صحبت‌ها را مطرح می‌کند که به خاطر منافع خودش هر روز رنگ عوض می‌کند و دیگر مورد قبول جامعه نیست. شما فکر می‌کنید چرا مردم کسی مثل مرحوم ناصر حجازی را دوست داشتند؟ چون او یک‌رنگ بود و تیپ و قیافه قبل و بعد از انقلابش فرقی نمی‌کرد اما شما قبل از انقلاب یک مدل بودی و بعد از انقلاب یک مدل دیگر که متاسفانه من نباید خیلی از مسائل را عنوان کنم اما خوب است که من هم فردا یک تی‌شرت کالیفرنیا و آمریکا بپوشم. این قدر به شعور مردم توهین نکنید و به خاطر اینکه مقاصد سوء خود را پیش ببرید از لباس کارگران زحمتکش شهرداری سوءاستفاده نکنید.».

علی دایی پیش تر در مشاجراتی که با محمد مایلی کهن داشت در دادگاه او را متهم کرد و حتی حکم زندانی شدن مایلی کهن را هم از قاضی پرونده گرفت. با این حال محمد مایلی کهن معتقد است همیشه و در هر شرایطی حرف هایش را می زند. حرف هایی که به نظر می رسد بعد از این صحبت های دایی جنجال دیگری را به پا کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٢, ٢٢:٣۶

   

پر مبحث ترین ها