سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستیاردل بوسکه:

بعید است پویول در جام جهانی باشد

بروز شده : ٢-١٢-١٣٩٢, ١٣:۵٩    نسخه چاپی    
هنوز نمی توان با قاطعیت از غیبت پویول گفت ولی منطقا او به این نیاز دارد که بیش از اینها بازی کند و در جریان تمام بازیهای تیمش باشد. ما به طور قطعی حضور او در جام جهانی را رد نمی کنیم؛ چون هنوز سه ماه دیگر زمان داریم ولی بعید می دانم که پویول با کاروان اسپانیا به برزیل بیاید.
تونی گرانده دستیار بیسنته دل بوسکه در اردوی تیم ملی اسپانیا اعلام کرد که خیلی بعید است که کارلس پویول کاپیتان بارسلونا و بازیکن تیم ملی اسپانیا در جام جهانی 2014 برزیل حضور داشته باشد و یادآوری کرد که با وجود اهمیت پویول در اردوی ماتادورها، او برای حضور در کاروان اسپانیادر برزیل باید بیش از اینها برای بارسا به میدان برود

به گزارش گل،آقای گرانده در گفتگو با لاسارسا دراین باره گفت:« هنوز نمی توان با قاطعیت از غیبت پویول گفت ولی منطقا او به این نیاز دارد که بیش از اینها بازی کند و در جریان تمام بازیهای تیمش باشد. ما به طور قطعی حضور او در جام جهانی را رد نمی کنیم؛ چون هنوز سه ماه دیگر زمان داریم ولی بعید می دانم که پویول با کاروان اسپانیا به برزیل بیاید.»

او در ادامه با اشاره به اهمیت پویول برای ماتادورها گفت:« پویول همیشه بازیکن مهمی بوده؛ نه تنها در زمین مسابقه، بلکه دراردوهای تیم هم همین طور بوده؛ تجربه او، جنگنده ای اش، رفتارهایش واشتیاق وعطشی که دارد باعث می شود تا بازیکن خیلی مهمی برای تیم ملی باشد.»

گرانده درمورد جام جهانی گفت:« تیم ملی اسپانیا، تیم پیری نیست. به جز چند بازیکن محدود، اکثر بازیکنان درسن و سال خیلی خوبی برای فوتبال بازی کردن هستند.اگر مصدوم مهمی نداشته باشیم، برنامه هایمان برای جام جهانی مشخص است. شاید تغییراتی را در تیم ملی شاهد باشیم ولی می توان گفت که 80یا 90% تیم، همان تیمی خواهد بودکه ما را به شادی های فراوانی رسانده.»

یکی از بازیکنانی که ممکن است به تیم ملی اسپانیا ملحق شود، تیاگو آلکانتاراست که در بایرن خوش می درخشد. گرانده در مورد او گفت:« تیاگو بازیکنی است که در بازیهای رسمی پیشین، اولین بازی ملی اش را انجام داده؛ او بازیکن جوانی است که تجربیات زیادی دارد و باید درنظر داشت که عملکرد خوبی هم در بایرن دارد. او در روزهای یکشنبه و4شنبه به صورت مرتب بازی می کند. از بین بازیکنان جوانی که زیرذره بین داریم، شاید او بیشترین شانس را برای حضور در جام جهانی داشته باشد.»

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٢-١٣٩٢, ١٣:۵٩

   

پر مبحث ترین ها