سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در ایران پول خوبی به دست می‌آورم

بوناچیچ: از کار کردن در ایران و ناداوری‌ها در این کشور خسته شده‌ام!

بروز شده : ٢-١٢-١٣٩٢, ١۶:٢۵    نسخه چاپی    
درست است که از سرمربیگری در ایران پول خوبی به دست می‌آورم ولی از کار کردن در این کشور خسته شده‌ام و امیدوارم پس از 7، 8 سال کار کردن در ایران به کشورم بازگردم. ما با مس تا فینال جام حذفی رفتیم که خود موفقیتی بزرگ بود ولی به دلیل ناداوری و حق‌خوری بازی را به حریف (تراکتورسازی) واگذار کردیم، واقعاً از این ناداوری‌ها خسته شده‌ام!
سرمربی مس کرمان گفت: درست است که از سرمربیگری در ایران پول خوبی به دست می‌آورم ولی از کار کردن در این کشور خسته شده‌ام.

لوکا بوناچیچ، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان که پیش از این بارها در آستانه پیوستن به تیم فوتبال هایدوک اسپلیت کرواسی بود حالا به نظر می‌رسد که پیوستنش به این تیم جدی‌تر از پیش است.

بوناچیچ در گفت‌و‌گو با یک روزنامه چاپ کرواسی گفت: تا کنون هیچ مقام رسمی از باشگاه اسپلیت با من تماس نگرفته است. البته شاید به خاطر مسافت طولانی بین ایران و کرواسی دسترسی به من کار سختی بوده است!

بر اساس این گزارش بوناچیچ که به تازگی با تیم مس کرمان در فینال جام حذفی ایران مغلوب تراکتورسازی شده و از کسب عنوان قهرمانی بازمانده است، هنوز چند بازی در لیگ برتر ایران با مس دارد ولی احتمالاً قبل از پایان فصل جاری لیگ برتر ایران برای مذاکره با تیم هایدوک اسپلیت به کرواسی سفر خواهد کرد.

سرمربی کروات مس کرمان گفت: من یک‌شنبه در شهر اسپلیت بودم، هنوز 4 بازی از رقابت‌های لیگ برتر ایران باقی مانده است ولی بعد از بازی مس مقابل سپاهان به مربیگری کرانچار در روز پنج‌شنبه مجدداً به کرواسی بازخواهم گشت.

رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر ایران در اوایل ماه آوریل به دلیل آماده‌سازی تیم ملی ایران برای جام جهانی 2014 برزیل زودتر از موعد مقرر به پایان خواهد رسید.

وی افزود: درست است که از سرمربیگری در ایران پول خوبی به دست می‌آورم ولی از کار کردن در این کشور خسته شده‌ام و امیدوارم پس از 7، 8 سال کار کردن در ایران به کشورم بازگردم. ما با مس تا فینال جام حذفی رفتیم که خود موفقیتی بزرگ بود ولی به دلیل ناداوری و حق‌خوری بازی را به حریف (تراکتورسازی) واگذار کردیم، واقعاً از این ناداوری‌ها خسته شده‌ام!

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان خاطر نشان کرد: من در ایران 2 بار به عنوان قهرمانی جام حذفی رسیدم و با سپاهان هم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا پیش رفتم. من کرواسی را دوست دارم و از دور بودن از زادگاهم خسته شده‌ام. حالا می‌خواهم در کرواسی باشم و سرمربیگری تیمی از کشور خودم را بر عهده داشته باشم، البته باید منتظرماند و دید که آیا در کرواسی به کار ادامه می‌دهم یا باز در خارج از کرواسی مربیگری خواهم کرد.

بوناچیچ تصریح کرد: اسپلیت باشگاهی سازمان‌یافته است و طبیعی است که به دنبال موفقیت باشد. من جذب ویژگی‌های این باشگاه شده‌ام ولی دلیل بر این نمی‌شود که حتماً من را به عنوان مربی بعدی خود انتخاب کنند. دوست دارم این باشگاه را چه با من و چه بی من در رقابت‌های اروپایی ببینم.

آخرین باری که بوناچیچ در آستانه هدایت اسپلیت قرار داشت فصل گذشته بود که قرار بود وی جانشین زوران وولیچ شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-١٢-١٣٩٢, ١۶:٢۵

   

پر مبحث ترین ها