سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رويانيان: پرسپوليس در پایان لیگ حتما قهرمان مي‌شود

بروز شده : ٣-١٢-١٣٩٢, ٢١:٢١    نسخه چاپی    
در اطلاعيه‌اي که صادر کردم گفتم که همه بايد سکوت کنيم و به اميد خدا حتما پرسپوليس در پايان ليگ امسال قهرمان خواهد شد البته اين مسئله را با احترام به استقلالي‌ها بيان مي‌کنم.
مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس گفت: بهتر است براي موفقيت پرسپوليس همه سکوت کنيم.

محمد رويانيان در حاشيه همايش همبستگي ملي براي حمايت از تيم ملي فوتبال در راستاي حضور قدرتمند در جام جهاني 2014 برزيل در مورد اينکه گفته بود ديگر در محافل فوتبالي شرکت نمي‌کند اما چرا امروز اينجا حضور دارد، اظهار داشت: من از طرف بانک پاسارگاد به اين همايش دعوت شدم. دليل اين مسئله ارتباط 3 ساله ما در زمان حضور در پرسپوليس با شرکت سناپ پاسارگاد است که با همکاري که انجام شد Data base خدمات مخابراتي را راه‌اندازي کرديم. کارهاي مشاوره‌اي نيز انجام مي‌شد که اميدواريم علي پروين و مديرعامل‌‌‌هاي آينده اين کار را ادامه دهند.
به گزارش فارس، وي در مورد اختلافات محمد مايلي‌کهن و علي دايي اظهار داشت: بهتر است در اين رابطه همه ما سکوت کنيم. در اطلاعيه‌اي که صادر کردم گفتم که همه بايد سکوت کنيم و به اميد خدا حتما پرسپوليس در پايان ليگ امسال قهرمان خواهد شد البته اين مسئله را با احترام به استقلالي‌ها بيان مي‌کنم.

رويانيان در مورد اينکه آيا براي استقلال کُري مي‌خواند، خاطر نشان کرد: دو شب پيش در مراسم عروسي يکي از دوستان خبرنگار علي فتح‌الله زاده را ديدم و به او گفتم تو را به خدا ديگر برايم کري نخواند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٢-١٣٩٢, ٢١:٢١

   

پر مبحث ترین ها