سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ماسا: شوماخر به حرف‌هایم واکنش نشان داد

بروز شده : ٣-١٢-١٣٩٢, ٢١:٣۵    نسخه چاپی    
من با شوماخر خیلی زیاد حرف زدم؛ درباره اتفاقاتی که در تیم افتاده بود به او گفتم و حتی درباره اتومبیل های جدید هم او را در جریان گذاشتم
فیلیپه ماسا می گوید وقتی با شوماخر حرف می زده او به حرفا هایش واکنش نشان داده است.
به گزارش سرویس ورزشی فرارو، فیلیپه ماسا، دوست و هم تیمی سابق میشائیل شوماخر در گفت و گویی کوتاه که با روزنامه « بیلد » آلمان داشته گفته « شوماخر برخی واکنش ها» نسبت به صحبت های او داشته است: «شوماخر خوابیده بود و کاملا هم طبیعی به نظر می رسید. وقتی برای او صحبت می کردم با تکان دادن دهانش نسبت به حرف هایم واکنش نشان داد».

ماسا که در سال 2006 در تیم فراری با شوماخر هم تیمی بوده در ادامه گفت: «از اینکه توانستم مدت زیادی کنارش باشم و با او وقت بگذارنم خیلی خوشحالم. من با شوماخر خیلی زیاد حرف زدم؛ درباره اتفاقاتی که در تیم افتاده بود به او گفتم و حتی درباره اتومبیل های جدید هم او را در جریان گذاشتم».

ماسا که این روزها در تیم ویلیامز – مرسدس فعالیت می کند در ادامه گفت و گویش موجی از امیدواری را در دل هواداران شوماخر به وجود آورد: «تمام سعی ام را کردم تا هرچه می توانم به او انرژی مثبت بدهم ... شوماخر آدم بسیار قوی ای است و بی اندازه امیدوار هستم که او دوباره برگردد و از زندگی کردن لذت ببرد». 29 دسامبر گذشته بود که شوماخر در پیست مریبل فرانسه، در کوه های آلپ با صخره ای برخورد کرد و بعد از آن تا به حال در کما است. میزان سلامتی او هنوز هم محل سوالی برای بسیاری از پزشکان است و تنها چیزی که مشخص است اینکه وضعیتش ثابت مانده ولی هنوز خطر رفع نشده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٢-١٣٩٢, ٢١:٣۵

   

پر مبحث ترین ها