سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کاراته جام باشگاه‌های آسیا ؛

طلای کومیته تیمی به ایران رسید/ پایان کار نمایندگان ایران با 13 مدال

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩٢, ١١:٠٠    نسخه چاپی    
در آخرین روز از رقابتهای کاراته قهرمانی باشگاه‌های آسیا تیم ملی ایران موفق به کسب دو مدال طلا و نقره کومیته تیمی شد تا مجموع مدال‌هایش در این مسابقات به 13 عدد برسد.
این دوره از مسابقات که با حضور 170 کاراته‌کا در قالب 23 تیم آسیایی از روز پنجشنبه در کویت آغاز شده بود، در نهایت شب گذشته به پایان رسید و تیم ملی ایران با 6 طلا، سه نقره و چهار برنز به کار خود پایان داد. در آخرین مسابقات کومیته تیمی مردان و بانوان برگزار شد که نمایندگان کشورمان موفق به کسب دو طلا طلا و نقره شدند.

در بخش کومیته تیمی مردان 15 تیم حضور داشتند که تیم کشورمان در نخستین دیدار به مصاف قزاقستان الف رفت و به پیروزی رسید و در ادامه القادیسه کویت را 3 بر صفر مغلوب کرد. تیم کشورمان در مرحله نیمه نهایی برای الشباب کویت قرار گرفت و به برد 3 بر یک رسید و فینالیست شد. کومیته کاهای ایران در آخرین گام و برای کسب نشان طلا به مصاف الهلال عربستان رفتند و با شکست این تیم بر بام باشگاه‌های آسیا ایستادند.

اما در بخش بانوان تیم ملی کشورمان با شکست همه رقبا راهی بازی پایانی شد و در این مرحله مقابل با شکست برابر تیم قزاقستان به مقام نایب قهرمانی دست يافت. پس از تیم‌های قزاقستان و ایران، تیم قزاقستان ج و الاهلی امارات بر سکوی سوم ایستادند.

با مدال نقره کومیته تیمی بانوان، پرونده تیم ایران با 13 مدال رنگارنگ 6 طلا، سه نقره و چهار برنز یسته شد. کومیته تیمی مردان، ذبیح اله پورشیب، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، سحر کرجی و مهسا افسانه موفق به کسب مدل طلا شدند. 3 نقره تیم را اعضای تیم کومیته تیمی زنان، سامان حیدری و فاطمه چالاکی به خود اختصاص داده و کاتای تیمی تیم برادران باتوانی، طراوت خاکسار، الهه رضازاده و سعید احمدی هم چهار مدال برنز کسب کردند.

در اولین دوره جام باشگاه‌های کاراته آسیا که به میزبانی یرموک کویت به مدت سه روز برگزار شد، باشگاههای الاهلی، النصر و الشباب از امارات، الهلال،الاتحاد و الوحده عربستان، یرموک،کالبا، القادسیه و سالمیا اسپورتینگ از کویت و نمایندگان قرقیزقستان، چین تاپیه، عمان، عراق قزاقستان (سه تیم) و نمایندگان کشوزمان حضور داشتند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩٢, ١١:٠٠

   

پر مبحث ترین ها