سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از پرسپولیس نفرات خوبی به تیم ملی دعوت شدند

بروز شده : ٧-١٢-١٣٩٢, ١٧:٣١    نسخه چاپی    
او پولادی و جماعتی را هم دعوت کرده شاید هم کی‌روش می‌خواسته با این دعوت از نظر روحی و روانی به بیک‌زاده کمک کند و بگوید یادمان نرفته که تو برای تیم ملی بازی کرده‌ای
فریبا: از پرسپولیس نفرات خوبی به تیم ملی دعوت شدند/ جای حنیف خالیست
مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: نفرات خوبی از پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده‌اند اما جای حنیف عمرا‌ن‌زاده خالیست.


بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد فهرست اعلام شده از سوی کارلوی کی‌روش گفت: نفراتی که کی‌روش از پرسپولیس به تیم ملی دعوت کرده نفرات خوبی هستند چون پرسپولیس بهترین خط دفاع لیگ را دارد مدافعان بیشتری از این تیم دعوت شده است، اما به نظر من جای حنیف عمران‌زاده در فهرست تیم ملی خالیست، حنیف می‌تواند در تیم ملی بازی کند.

وی ادامه داد: در خط دفاع استقلال بعد از جدایی پژمان منتظری فشار زیادی روی حنیف عمران‌زاده و صادقی است و آنها در نیم فصل دوم خیلی تحت فشار قرار گرفتند، با این‌حال با توجه به قدرت سرزنی حنیف در خط حمله او می‌توانست به تیم ملی کمک کند.

فریبا با اشاره به دعوت علی کریمی و یعقوب کریمی از سپاهان گفت: کی‌روش آماده‌ترین‌ها را به تیم ملی دعوت کرده است. دعوت از یعقوب و علی کریمی از سپاهان و همچنین پیام صادقیان نشان می‌دهد که او سرحال‌ترین و بهترین نفرات را به تیم ملی دعوت کرده است، با این‌حال من پیشنهاد می‌کنم که کی‌روش حنیف‌ عمران‌زاده را به تیم ملی دعوت کند شاید هم در اردوهای بعد او چنین کاری را انجام دهد، از تیم فولاد خوزستان هم که اکنون صدرنشین لیگ برتر از جماعتی و بختیار رحمانی دعوت شده‌اند که خیلی خوب است.

مربی سابق تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه چرا کی‌روش بازیکن مصدومی مثل هاشم بیک‌زاده را دعوت کرد، گفت: به قول معروف یک بازیکن باید به دل مربی بنشیند، اگر به لیست نگاه کنید متوجه می‌شوید او پولادی و جماعتی را هم دعوت کرده شاید هم کی‌روش می‌خواسته با این دعوت از نظر روحی و روانی به بیک‌زاده کمک کند و بگوید یادمان نرفته که تو برای تیم ملی بازی کرده‌ای، همانطور که در گذشته هم وقتی مهرداد پولادی مصدوم بود و حتی تمرین هم نمی‌کرد به تیم ملی دعوت شد.

وی ادامه داد: شاید هم کی‌روش می‌خواسته بازیکن مصدومی مثل بیک‌زاده را به تیم ملی بیاورد تا به وضعیت آنها بیشتر رسیدگی شود.

- See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13921207001287#sthash.IxfVZRMW.dpuf
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٩٢, ١٧:٣١

   

پر مبحث ترین ها