سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برتری تراکتورسازی علیرغم اخراج کریمی/تشویق علی کریمی بعد از اخراج

بروز شده : ٧-١٢-١٣٩٢, ١٧:۵٣    نسخه چاپی    
تراکتورسازی همانند سال گذشته که هفته اول لیگ قهرمانان را در تبریز با نتیجه 3 بر یک از الجزیره امارات بازی را برد در دومین حضورش هم با برد بازی‌ها را آغاز می‌کند؛
، در دقیقه 59 پس از آنکه داور کارت زرد دوم را به علی کریمی نشان داد و او را از میدان اخراج کرد هواداران تراکتورسازی یکصدا این بازیکن را تشویق کردند و علی کریمی هم با دست زدن به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

در این بازی که بیش از 40 هزار هوادار تراکتورسازی از نزدیک شاهد این بازی بودند 2 تیم در نیمه اول که بازی تا حدی به سود تراکتورسازی بود بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم اما بازی با حملات تراکتورسازی در جریان بود که علی کریمی در دقیقه 59 به دلیل انجام خطا و گرفتن کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا به تیمش شوک وارد کند.

با این حال تونی مهاجم تیمش را با مهاجم تعویض کرد تا نشان دهد که دفاع در تفکراتش جایی ندارد حتی اگر یک بازیکن هم کمتر در زمین داشته باشد.

با 10 نفره شدن تراکتورسازی این الاتحاد بود که کم‌کم خودش را جلو کشید و چند موقعیت خیلی خوب به دست آورد که می‌توان به ضربه سرکش عبدالرحمان که از کنار تیر دروازه تراکتورسازی رد شد و ضربه دقیقه 80 که به تیرک دروازه تراکتورسازی برخورد کرد اشاره کرد. الاتحاد که با 10 نفره شدن تبریزی‌ها جلو کشیده بود اما نتوانست راه به جایی ببرد و تراکتورسازی هم با تعویض‌هایی که کرد موفق نشد دروازه این تیم که از سال 1927 تشکیل شده را به خطر بیندازد تا اینکه در دقیقه 82 با حرکت فوق‌العاده کریم انصاری‌فرد این تبریز بود که به جشن و سرور تبدیل شد تا پرافتخارترین تیم باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا دست خالی به جده باز گردد.

این برد در اولین بازی می‌تواند برای تراکتورسازی شروعی امیدوار کننده باشد چرا که این تیم در آخرین دیدارش در لیگ برتر با 3 گل در همین زمین مقابل راه‌آهن شکست خورده بود و با این نتیجه شاگردان تونی اولیویرا با روحیه بیشتری به دیدار لخویا در قطر بروند.

این بازی در دقایق آخر با طعم درگیری هم مواجه شد که البته با دخالت داور موضوع فیصله پیدا کرد.

حالا تراکتورسازی همانند سال گذشته که هفته اول لیگ قهرمانان را در تبریز با نتیجه 3 بر یک از الجزیره امارات بازی را برد در دومین حضورش هم با برد بازی‌ها را آغاز می‌کند؛ آن هم با تیمی 10 نفره.

در این بازی مهدی کیانی و علی کریمی با کارت زرد داور هنگ کنگی مواجه شدند که کریمی با گرفتن کارت زرد دوم از بازی اخراج هم شد.

این دیدار در نیمه دوم 6 دقیقه وقت اضافه داشت!

در این دیدار تراکتورسازی با ترکیب حامد لک، مهدی کیانی، مهدی کریمیان (90+4 میثم بائو)، علی کریمی، جواد کاظمیان (دقیقه 57 محمد ابراهیمی)، کریم انصاری‌فرد، مسعود ابراهیم‌زاده، محمد نصرتی، میلاد فخرالدینی، سعید دقیقی (دقیقه 64 فرشاد ابراهیم زاده) و مرتضی اسدی به مصاف الاتحاد عربستان رفت.
telegram 19dey.com

تگها: تشویق علی کریمی بعد از اخراج

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٢-١٣٩٢, ١٧:۵٣

   

پر مبحث ترین ها