سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پروین: چرا استقلالی‌ها عليه من شعار دادند

بروز شده : ٨-١٢-١٣٩٢, ١٠:۵٠    نسخه چاپی    
ما به کسی کاری نداریم. دست‌شان درد نکند، البته من امیدوارم در بازی‌های آینده این هواداران خوشحال شوند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما که با هیچکس مشکل نداریم اما هواداران استقلال چرا دیروز بر علیه من حرف‌های بیراه و شعار می‌دادند.

به گزارش فارس،علی پروین، ابتدا در خصوص عملکرد تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: من برای هر 4 تیم ایرانی در آسیا آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم بتوانند نام ایران را سربلند کنند. البته درست است که حاجی فتح‌الله‌زاده بعضی اوقات به ما تیکه می‌اندازد اما همیشه از باخت مقابل عرب‌ها زجر می‌کشم و انشاءالله در بازی‌های آینده دیگر این اتفاق نمی‌افتد و تیم‌های ما سربلند می‌شوند.

وی درباره شعارهایی که علیه او در بازی روز گذشته هواداران استقلال مقابل الشباب سر می‌دادند، گفت: من نمی‌دانم ما چه کار کرده‌ام که هواداران استقلال علیه من شعار دادند، ما به کسی کاری نداریم. دست‌شان درد نکند، البته من امیدوارم در بازی‌های آینده این هواداران خوشحال شوند. این موضوعی نیست که من بخواهم درباره آنها حرف بزنم. ما که با هیچ‌‌کس مشکل نداریم اما هواداران استقلال چرا دیروز بر علیه من حرف‌های شعار می‌دادند.

پروین درباره آخرین وضعیت سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس نیز که گفته می شود بازداشت شده، گفت:‌انشاءالله مشکلی که برای شیرینی پیش آمده خیلی زود حل می‌شود و 4،5 روز دیگر مشکلش حل می‌شود و مسئله خاصی نیست. ما همیشه باید بدانیم هر کس که افتاد باید دستش را سفت بگیریم و بلندش کنیم و این باید همیشه در دستور کار ما باشد. شیرینی هم 4،5 روز آینده پیدایش می‌شود.

وی در پایان درباره آخرین وضعیت باشگاه نیز خاطرنشان کرد: شرایط بد نیست اما همه دربه‌در دنبال پولند تا بتوانیم یک طوری از خجالت بچه‌ها در بیاییم، چند کار انجام داده‌ایم و حالا باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٢-١٣٩٢, ١٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها