سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمد ايراهيمي:

زماني که 10 نفره شديم، هواداران برخاستند و سرپا تيم را تشويق و به ما روحيه دادند

بروز شده : ٨-١٢-١٣٩٢, ١٢:١٢    نسخه چاپی    
مشکلات مالي خيلي زياد است، شايد خنده دار باشد ولي 70 درصد از قراردادم باقي مانده و تنها به خاطر عشق به هواداران بازي مي کنيم. بازيکنان تراکتورسازي اهل اعتصاب نيستند.
بازيکن تيم تراکتورسازي تبريز گفت: بازيکنان تراکتور با تعصب هستند و به خاطر پول اعتصاب نمي کنند.

محمد ابراهيمي در رابطه با بازي با الاتحاد عربستان اظهار کرد: بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشتيم و در تمامي دقايق، سوار بر يازي بوديم. نقاط قوت حريف را مي دانستيم و روزنه هاي گلزني الاتحاد را بسته بوديم، به نظرم با انجام بازي منطقي و حساب شده اين تيم را شکست داديم.

به نقل از ايسنا، وي با اشاره به اخراج علي کريمي در اين ديدار، افزود: علي آقا مهره کليدي ما است و اخراجش کار را براي تراکتور خيلي سخت کرد. چند دقيقه بعد از بعد از اخراج علي کريمي، بد کار کرديم ولي خدا را شکر زود به خودمان آمديم و نبض بازي را بازهم در دست گرفتيم.

ابراهيمي درباره عملکرد خودش در اين بازي، خاطرنشان کرد: بعد از مصدوميت طولاني، دو بازي انجام داده ام که مطمئنم کادرفني از عملکردم رضايت دارد و در اين ديدار نيز به دليل اينکه يک يار کمتر داشتيم، بيشتر مشغول دفاع کردن بودم، در مجموع مهم، موفقيت تراکتور و خوشحالي هواداران است.

وي در خصوص استقبال زياد هواداران تراکتور از اين بازي، گفت: زماني که 10 نفره شديم، هواداران از صندلي هايشان برخاستند و سرپا تيم را تشويق و به ما روحيه دادند، اين پيروزي حاصل تلاش هوادارانمان بود ما هرچيزي که داريم از آن ها است. از خداوند مي خواهم به ما عزت دهد تا بتوانيم روزي زحمتهاي اين مردم را جبران کنيم.

بازيکن تيم تراکتورسازي در رابطه با مشکلات مالي اين تيم، تأکيد کرد: مشکلات مالي خيلي زياد است، شايد خنده دار باشد ولي 70 درصد از قراردادم باقي مانده و تنها به خاطر عشق به هواداران بازي مي کنيم. بازيکنان تراکتورسازي اهل اعتصاب نيستند.

وي افزود: همه تيم ها مشکلات مالي دارند و خود من تاکنون راجع اين مسئله حرف نزده ام اما از مسئولان تيم مي خواهم اين مشکلات را برطرف کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٢-١٣٩٢, ١٢:١٢

   

پر مبحث ترین ها