سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پروین : تقابل علی کریمی و مسی در جام جهانی می تواند قشنگ باشد

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٢, ٢١:١۵    نسخه چاپی    
. خدا را شکر با بُردی که مقابل صبا به دست آوردیم. به نظرم 85 درصد شانس قهرمانی داریم که امیدوارم به این خواسته خودمان برسیم.
به گزارش لیگ برتر، علی پروین در آخرین مصاحبه خود در مورد تیم پرسپولیس ، اردوی این تیم در ازمنستان و علی کریمی اظهار نظر کرده است که در زیر می خوانید:
پروین در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت پرسپولیس بد نیست، همه در حال تلاش هستیم تا پولی را تهیه کنیم تا به این بچه‌ها بگذاریم تا از خجالت آنها که مرد و مردانه در زمین مسابقه حضور یافتند و به عشق پیراهن پرسپولیس بازی می‌کنند در بیاییم.
وی افزود: روز به روز وضعیت من و تیم بهتر می‌شود اما تمام دغدغه ما مسائل مالی است. خدا را شکر با بُردی که مقابل صبا به دست آوردیم. به نظرم 85 درصد شانس قهرمانی داریم که امیدوارم به این خواسته خودمان برسیم.
پروین تاکید کرد: دو اردوی خوب را با نظر علی دایی در ساری و ارمنستان برگزار می‌کنیم تا انشاءالله بچه ها آب و هوایی عوض کنند و محک جدی بخورند. امیدوارم که بتوانیم در سه بازی آینده نیز به عشق این هواداران آنقدر بچه‌ها در زمین بجنگند تا مردم از بازی آنها لذت ببرند. امسال بازیکنان پرسپولیس از جان برای تیم مایه گذاشته‌اند که بارک الله به غیرتشان.
وی افزود: قبلا همه قول می‌دادند و معلوم بود که همه قول‌ها وعده سر خرمن است اما این بار مثل اینکه راستی راستی همه چیز در حال انجام شدن است تا پرسپولیس خصوصی شود. انشاءالله قرار است تا قبل از عید یک مزایده گذاشته شود و بعد از عید هم مزایده دوم گذاشته شود.
پروین در مورد علی کریمی نیز گفت: لیست آقای کی‌روش را دیدم، اما به نظرم در تیم ملی جای جادوگر در آن خالی بود. علی کریمی می‌توانست در لیست کی‌روش جا داشته باشد.کریمی را من دوست دارم. مثل همه ایرانی‌ها با بازی‌ای که در حال حاضر کریمی انجام می‌دهد نشان داده که هنوز هم بلد است که چطور فوت و فن فوتبال را نشان دهد. در جام جهانی 2014 برزیل می تواند تقابل علی کریمی و مسی قشنگ باشد و اگر به این بازیکن با تجربه میدان داده شود، قادر خواهد بود توانایی هایش را نشان دهد. البته ما هم 7 تا ستاره خوب داریم که آقای دایی آنها را تحویل تیم ملی داده که به نظرم خیلی از مشکلات کی‌روش با این 7 بچه حل می‌شود.
telegram 19dey.com
احمد    11 اسفند 1392 07:58
هی هی روزگار!!!
آقای پروین اگر علی کریمی تو هر کشور دیگه ای به دنیا میومد بجز ایران ، آرژانتین نه اسپانیا نه اگه تو ژاپن بدنیا میومد الان مسی ، مسی نمیشد
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٢, ٢١:١۵

   

پر مبحث ترین ها