سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکایت استقلال از نفت در دادسرای عمومی

تمامی امور برای شکایت از باشگاه نفت تهران انجام شده و طی 48 ساعت آینده نامه شکایت را به دادسرای عمومی انقلاب تقدیم خواهیم کرد.
باشگاه استقلال به دلیل انتشار بیانیه توسط باشگاه نفت تهران به دادسرای عمومی انقلاب شکایت خواهد کرد.

باشگاه نفت تهران پس از اعلام حکم دیدار استقلال و ملوان انزلی بیانیه‌ای را صادر کرد که در آن بیانیه به اتفاقات مسابقه انزلی و حرکت سیدمهدی رحمتی اشاره کرده بود. همین اتفاق کافی بود تا مسئولان باشگاه استقلال با تهیه و تنظیم مدارک و کلمات به کار برده شده در بیانیه باشگاه نفت تهران مقدمات شکایت از این باشگاه را به دادسرای عمومی انقلاب فراهم کرده تا از طریق مراجع قانونی پیگیر صحبت‌های مسئولان نفت تهران باشند.

محسن بزرگی، معاونت حقوقی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با فارس با تأیید این خبر گفت: تمامی امور برای شکایت از باشگاه نفت تهران انجام شده و طی 48 ساعت آینده نامه شکایت را به دادسرای عمومی انقلاب تقدیم خواهیم کرد. متأسفانه در بیانیه باشگاه نفت تهران از الفاظ نامناسب به دروازه‌بان باشگاه استقلال استفاده شده که جای تعجب دارد و قطعا آنها باید در خصوص برخی از کلماتی که در این بیانیه منتشر شده پاسخگو باشند.

به گزارش فارس، با حکم کمیته انضباطی مهدی رحمتی مبلغ 6 میلیون تومان به دلیل اتفاقات بازی با ملوان بندرانزلی جریمه شده است.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩٢, ١٩:٠٣

   

پر مبحث ترین ها