سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انصراف استقلال از شکايت عليه نفت

در وضعيتي که کمتر مديري پيدا مي‌شود که بابت اشتباه مجموعه‌اش عذرخواهي کند، آقاي قنبرزاده شجاعانه اشتباه مجموعه‌اش را پذيرفت و اين چيزي است که کم رخ مي‌دهد. يقينا تيم حقوقي باشگاه استقلال در مواردي اين چنين مراقب منافع باشگاه است.
معاون حقوقي باشگاه استقلال مي‌گويد با توجه به اينکه قنبرزاده مديرعامل نفت تهران از بيانيه صادر شده از سوي باشگاهش عذر خواهي کرده، باشگاهش از شکايت عليه ديگر تيم تهراني منصرف شده است.

محسن بزرگي با اعلام اين خبر که باشگاه استقلال شکايتش را از باشگاه نفت تهران ادامه نمي‌دهد، گفت: من شب گذشته با آقاي رحمتي و آقاي فتح‌الله‌زاده صحبت کردم. آقاي قنبرزاده، مديرعامل باشگاه نفت تهران به هر دوي اين بزرگواران زنگ زده بود تا با عذرخواهي از آنها اعلام کند که هيچ تقصيري در اين ميان نداشته است. اين دو بزرگوار هم با توجه به اين که آقاي قنبرزاده شجاعانه اشتباه‌ مجموعه‌اش را پذيرفته است، کريمانه از حق شکايتشان صرف نظر کردند و چيزي که قابل پيگرد بود ادامه پيدا نکرد.

او افزود: در وضعيتي که کمتر مديري پيدا مي‌شود که بابت اشتباه مجموعه‌اش عذرخواهي کند، آقاي قنبرزاده شجاعانه اشتباه مجموعه‌اش را پذيرفت و اين چيزي است که کم رخ مي‌دهد. يقينا تيم حقوقي باشگاه استقلال در مواردي اين چنين مراقب منافع باشگاه است. روز گذشته پس از انتشار آن متن بلافاصله ما جلسه گذاشتيم و امروز آماده ثبت شکايت بوديم. اما با عذرخواهي ايشان و حذف بيانيه از روي سايت باشگاه نفت تهران از اين حق صرف نظر کرديم.

معاون حقوقي باشگاه استقلال در پايان اضافه کرد: البته آقاي قنبرزاده شخصيت و اعتبار خودشان را به رخ جامعه فوتبال کشيدند. ايشان نشان داد که بسيار شجاع و با شهامت است و اميدواريم روحيه ايشان در فوتبال ما بيشتر شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٩٢, ١١:١۶

   

پر مبحث ترین ها