سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پايان قرارداد 15 بازيکن استقلال در پايان فصل

مديرعامل استقلال اما ظاهرا فصل آينده ديگر دغدغه تمديد بازيکن را نخواهد داشت چون اعلام کرده قطعا از پست مديرعاملي استقلال کنار مي‌رود.
باشگاه استقلال براي فصل آينده کار سختي دارد، چرا که قرارداد 15 بازيکن اين تيم به پايان مي‌رسد.

هر چند 3 هفته به پايان ليگ سيزدهم باقيمانده اما اتمام قرارداد 16 بازيکن استقلال همه را فکر فرو مي‌برد که اين تيم فصل آينده چطور مي‌خواهد قرارداد بازيکنانش را تمديد کند و يا به فکر جذب جايگزين براي بازيکنان جدا شده باشد.

به گزارش تسنيم ، استقلال در اين فصل با مشکلات عديده‌اي چون مشکلات مالي، مصدوميت بازيکنان، جدايي چند ملي‌پوش، خداحافظي فرهاد مجيدي و ...روبه‌رو بود. از همه مهم‌تر علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل استقلال پيش از آغاز فصل روزهاي سختي براي تمديد قرارداد با بازيکنان ملي‌پوش خود پشت سر گذاشت؛ به طوري که بيشتر بازيکنان روزهاي آخر نقل و انتقالات قرارداد‌هاي خود را تمديد کردند و در تمرينات بدنسازي استقلال حضور نداشتند. مديرعامل استقلال اما ظاهرا فصل آينده ديگر دغدغه تمديد بازيکن را نخواهد داشت چون اعلام کرده قطعا از پست مديرعاملي استقلال کنار مي‌رود.

از سوي ديگر بازيکناني که جذب استقلال شدند، انتقادات زيادي را متوجه امير قلعه‌نويي و باشگاه استقلال کرد. بازيکناني چون احمد جمشيديان و مهدي نظري به هيچ وجه نتوانستند براي استقلال مهره تاثيرگذاري باشند. جمشديان مصدوم شد و نظري هم تاکنون يک گل بيشتر براي استقلال به ثمر نرسانده است. در نيم فصل دوم استقلال تلاش کرد کم و کاستي هاي خود را تکميل کند اما خريدهاي نيم فصل هم انتقادات زيادي بر جاي گذاشت. بازيکناني چون مهرداد اولادي، مجيد غلام‌نژاد، کبه، آنتونيو کارواليهو و ... چهره شاخصي از خودشان نشان ندادند.

هواداران استقلال که در اين فصل استقبال خيلي کمي از بازي‌هاي خانگي تيم‌شان داشته‌اند، نسبت به ديدارهاي گذشته حضور پُررنگي در نخستين ديدار استقلال در ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه آزادي مقابل الشباب داشتند اما نمايش بازيکنان استقلال آنها را به شدت عصباني کرد و در صحبت با دوربين‌هاي تلويزيوني خواستار جدايي برخي بازيکنان شدند. حسن زماني عضو هيئت مديره استقلال نيز پس از اين شکست از جوان شدن استقلال در فصل آينده خبر داد.

با توجه به مشکلات مالي باشگاه استقلال مشخص نيست چه برنامه‌ريزي براي فصل آينده انجام مي‌شود تا برخي از بازيکنان مُسن استقلال کنار گذاشته شده و چند بازيکن جوان جايگزين آنها شوند. همه اينها در شرايطي است که فتح‌الله‌زاده گفته قطعا در پايان فصل مي‌رود و اين موضوع اگر عملي شود مشکلات آبي‌پوشان بيشتر خواهد شد چرا که در اين صورت بايد پروسه انتخاب مديرعامل جديد هم طي شود و اين مسئله کار را به مراتب دشوارتر خواهد کرد.

از اين مسائل که بگذريم به امير قلعه‌نويي مي‌رسيم که هنوز مشخص نيست فصل آينده در اين تيم مي‌ماند يا نه چرا که او به گفته خودش روزهاي دشواري را پشت سر گذاشت و بايد ديد آيا حاضر مي‌شود با اين شرايط باز هم در استقلال بماند يا به پيشنهادهاي ديگري که البته خودش مي‌گويد از آنها خبر ندارد، فکر مي‌کند.

فهرست بازيکناني که قراردادشان در پايان فصل جاري به اتمام مي‌رسد به همراه مدت قراردادشان را در زير مشاهده مي‌کنيد:

مهدي رحمتي: يک‌ساله

امير حسين صادقي: يک‌ساله

حنيف عمران‌زاده: قراردادش دو ساله بود و امسال به پايان مي‌رسد.

هاشم بيک‌زاده: يک‌ساله

خسرو حيدري: يک‌ساله

مجيد غلام‌نژاد: در نيم فصل دوم به استقلال پيوست و قرارداداش تا پايان فصل است.

پژمان نوري: يک‌ساله

آندرانيک تيموريان: يک‌ساله

جي لوئيد ساموئل: يک‌ساله

احمد جمشديان: يک‌ساله

عليرضا نيکبخت واحدي: يک‌ساله

آرش برهاني: 2 ساله و در اين فصل به پايان مي‌رسد.

مهدي نظري: يک‌ساله

محمد قاضي: يک‌ساله

سيد حسين حسيني: قراردادش 2 ساله است و اين فصل به پايان مي‌رسد.

آنتونيو کارواليهو: در نيم فصل دوم به استقلال پيوست و قرارداداش تا پايان فصل است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٩٢, ١١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها