سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موافقت کی روش با بازگشت رحمتی به تیم ملی/ پای یک مسئول در میان است!

گویا این مدیر که نفوذ بسیاری هم در تصمیم سازی های فدراسیون دارد، کی روش را متقاعد کرده تا در صورت عذرخواهی رسمی و کتبی رحمتی این مربی دروازه بان استقلال را به تیم ملی برگرداند.
با موافقت کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال، سید مهدی رحمتی دوباره به جمع شاگردان این مربی در راه جام جهانی ۲۰۱۴ اضافه خواهد شد.
موافقت کی روش با بازگشت رحمتی به تیم ملی/ پای یک مسئول در میان است!

به گزارش خبرنگار پیام نو، سیدمهدی رحمتی دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال در جریان آخرین روزهای مسابقات مقدماتی جام جهانی بود که به یکباره و بنا به دلایل نا معلومی تصمیم گرفت جمع شاگردان کارلوس کی روش را ترک و حواشی بسیاری را برای خود و تیم تحت رهبری این مربی پرتغالی به راه بیندازد.

رحمتی در آن روزگار با این اندیشه که تیم ملی راه به جام جهانی نخواهد برد و کی روش هم خیلی زود ایران را ترک خواهد کرد، از تیم ملی رفت. او رفت اما شاگردان کی روش در سه بازی پایانی خود ۹ امتیاز گرفتند و نه تنها به جام جهانی صعود کردند که در عین ناباوری صدرنشین گروه هم بالاتر از کره جنوبی لقب گرفتند.

اما با صعود تیم ملی به جام جهانی سیدمهدی رحمتی نظرش کاملا عوض شد و بارها در رسانه ها از علاقه اش برای حضور دوباره در تیم ملی گفت و حتی از جریانات گذشته هم ابراز تاسف و ندامت کرد اما این بار این کارلوس کی روش بود که سد راه بازگشت این دروازه بان شد و اعلام کرد دیگر حاضر نیست او را به جمع شاگردانش دعوت کند.

در ادامه موضوع به این جا هم ختم نشد و در طول همه ماه های بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی افراد و شخصیت های خاصی سعی در متقاعد کردن کی روش برای دعوت رحمتی به تیم ملی داشتند اما سرمربی پرتغالی تیم ملی هرگز حرف اولش عوض نشد و باز هم تاکید کرد که دروازه بان پر سر و صدای استقلال جایی در تیمش نخواهد داشت. واکنشی که اگرچه خیلی صریح بود اما باز هم دلیل بر این نشد که برخی افراد از بازگرداندن رحمتی به این تیم دست از تلاش بردارند.

در همین زمینه امروز از فدراسیون فوتبال خبر رسید که یکی از مسئولان ارشد این فدراسیون برای این کار واسطه شده و کارلوس کی روش را هم متقاعد کرده تا رحمتی دوباره به تیم ملی برگرداند. گویا این مدیر که نفوذ بسیاری هم در تصمیم سازی های فدراسیون دارد، کی روش را متقاعد کرده تا در صورت عذرخواهی رسمی و کتبی رحمتی این مربی دروازه بان استقلال را به تیم ملی برگرداند.

نکته جالب توجه موضوع واکنش رحمتی بعد از شنیدن چنین پیشنهادی است. او که اصلا نمی خواهد تنها فرصتش برای حضور در جام جهانی را از دست بدهد، موضوع را بلافاصله پذیرفته اما اعلام داشته که برای امضای این نامه عذرخواهی تا پایان لیگ به او فرصت بدهند. رحمتی در توجیه این رفتار خود هم گفته استقلال هم اکنون شرایط خاصی در لیگ دارد و مطمئن است در صورت امضای چنین نامه ای حواشی بسیاری برایش درست خواهد داد که ممکن است به تیم باشگاهی اش در ادامه لیگ ضربه بزند.

با این حال باید دید بعد از پایان لیگ در فروردین ماه سید مهدی رحمتی به تیم ملی بازگشته و جام جهانی را تجربه خواهد کرد یا خیر؟
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٩٢, ١٣:١٩

   

پر مبحث ترین ها