سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دکتر ظریف ، قوچان نژاد و بیک زاده چهره سال ايران از نظر خسرو حيدري

برای چهره سال از نظر من در میان سیاستمداران باید از آقای محمد جواد ظریف اسم برد. آقای ظریف در ماه های گذشته در راس اخبار بودند و به نظرم خبرساز ترین چهره سال کشور بر اساس تعریفی که شما برای انتخاب چهره سال تان داشتید، بوده اند.
خسرو حیدری یکی از کارشناسانی است که امسال همراه با بسیاری از نخبگان حوزه های مختلف در نظرسنجی کارشناسان خبرآنلاین برای انتخاب چهره سال شرکت کرده است.

به گزارش خبرآنلاین ؛ خسرو حیدری هافبک سرشناس تیم ملی فوتبال ایران درباره چهره های سال کشور در سال 92 می گوید :« فکر می کنم امسال خبرسازان زیادی داشتیم. بخصوص در چندماهه نخست سال ، کلی اتفاق خوب با هم افتاد. موفقیت تیم های ورزشی ، انتخابات ریاست جمهوری و جشن مردمی. » او برای انتخاب چهره های سال چند گزینه هم عرض دارد و می گوید:« می خواهم یکی را ورزشی بگویم چون صعود تیم ملی در جام جهانی اتفاق مهمی بود. همه بچه ها در 3 بازی پایانی عالی بودند. از میان هم تیمی هایم 2 نفر را دوست دارم اسم ببرم. یکی رضا قوچان نژاد است که گلش به کره بی نظیر بود و کار و تلاش همه تیم را به نتیجه رساند و دیگری هم تیمی خوبم هاشم بیک زاده. او هم به نظرم عالی بود و هم اینکه به رغم همه اتفاقاتی که افتاد و در راس خبرها قرارش داد ، توانست کیفیت خوب بازی هایش را حفظ کند.»

اما او غیر از این دو چهره ورزشی از دیگر تیم های ورزشی مثل کشتی ، والیبال ، بسکتبال و هندبال هم به نیکی یاد می کند و می گوید:« برای چهره سال از نظر من در میان سیاستمداران باید از آقای محمد جواد ظریف اسم برد. آقای ظریف در ماه های گذشته در راس اخبار بودند و به نظرم خبرساز ترین چهره سال کشور بر اساس تعریفی که شما برای انتخاب چهره سال تان داشتید، بوده اند.»
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٢, ١٠:۴١

   

پر مبحث ترین ها