سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دفاع همه جانبه كي‌روش از نکونام

مي‌خواهم يادآوري کنم که اين حمله غيرمسئولانه به تيم ملي و کاپيتان آن کاملا به سمت و سوي نقطه قوت تيم ملي و کسي است که تاثيرگذارترين و گل زن‌ترين بازيکن تيم در صعود تيم ملي به جام جهاني بوده و اين بازيکن دقيقا همان کسي است که در سال گذشته به عنوان يکي از بهترين بازيکنان آسيا توسط AFC انتخاب شده بود.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران از جواد نکونام، کاپيتان تيم ملي دفاع کرد.

به گزارش سايت فدراسيون فوتبال، کارلوس کي‌روش سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: روز گذشته در يکي از روزنامه‌هاي صبح که به دنبال ضربه زدن به تيم ملي و کاپيتان آن است، مطلبي نادرست و کذب به چاپ رسيد که نياز به توضيح جهت روشن شدن افکار عمومي دارد.

سرمربي تيم ملي در ابتدا گفت: در درجه اول بايد بگويم که ما به طور کامل از چاپ سفارشي و خاص اين مطلب در اين روزنامه مطمئن هستيم و مي‌دانيم اين افراد به دنبال چه اهداف و مقاصدي هستند. اينکه چه کساني و با چه هدفي و براي چه اين مطالب نادرست را عنوان مي‌کنند براي ما روشن و آشکار است. البته اينگونه مطالب در اين روزنامه خاص براي نخستين بار نيست که به چاپ رسيده و مطالب نادرست ديگري نيز توسط همين افراد و به سفارش آنها در اين روزنامه نوشته شده است.

وي افزود: مطلب دومي که بايد به آن اشاره کنم اين است که اينگونه مطالب تنها با هدف گمراه کردن افکار عمومي و به صورت کاملا کذب بيان مي‌شود، به هيچ عنوان صحت ندارد.

کي‌روش در ادامه بيان کرد: چيزي که بيشتر باعث ناراحتي مي‌شود اين است که چرا پس از صعود تيم ملي به جام جهاني و در يک بازي دوستانه اين افراد در مورد عملکرد بازيکنان تيم ملي اعلام نظر مي‌کنند.

سرمربي تيم ملي ادامه داد: مي‌خواهم يادآوري کنم که اين حمله غيرمسئولانه به تيم ملي و کاپيتان آن کاملا به سمت و سوي نقطه قوت تيم ملي و کسي است که تاثيرگذارترين و گل زن‌ترين بازيکن تيم در صعود تيم ملي به جام جهاني بوده و اين بازيکن دقيقا همان کسي است که در سال گذشته به عنوان يکي از بهترين بازيکنان آسيا توسط AFC انتخاب شده بود و به خاطر همين رفتارهاي نادرست در حال حاضر در فوتبال ايران جايي ندارد.

وي در پايان گفت: براي روشن شدن افکار عمومي و ذهن هواداران بايد بگويم که من برخلاف رويه هميشگي و عقايدم مجبور به اعلام اطلاعات و آمار بازي کاپيتان تيم ملي هستم. نکونام در بازي مقابل گينه در نيمه اول 5.488 کيلومتر و در نيمه دوم 5.891 کيلومتر و در مجموع بازي 11.379 کيلومتر دوندگي داشت و قطعا با اعلام اين آمار دقيق، مشخص خواهد شد که اين افراد ديدگاه نادرستي داشته و به صورت گمراه کننده و غيرمسئولانه نسبت به تيم ملي ايران مطالب نادرستي را به چاپ رسانده‌اند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١٢-١٣٩٢, ١۶:۵٣

   

پر مبحث ترین ها