سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خداداد عزیزی محکوم شد

کمیته انضباطی رای خود را در خصوص اتفاقات دیدار تیم‌های ابومسلم خراسان و پارسه تهران اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی احکامش را درباره اتفاقات دیدار تیم های ابومسلم خراسان و پارسه تهران اعلام کرد. پس از گزارش ناظر داوری و ناظر این بازی که روز 9 اسفند 92 در مشهد برگزار شده بود، مسعود حنطه سرمربی تیم ابومسلم خراسان که در جریان بازی به دلیل اعتراضات مکرر داور اخراج شده بود، به توبیخ کتبی و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای صادره قطعی است.

محمد رستمی بازیکن تیم ابومسلم خراسان که او هم به دلیل اهانت به داور مسابقه اخراج شده بود، یک جلسه محروم و 5 میلیون ریال جریمه نقدی شد.رای صادره قطعی است.

باشگاه ابومسلم به دلیل تخلفات وسیع تماشاگران این تیم و با توجه به سوابق قبلی، به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگران و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای در بخش جریمه نقدی قابلیت تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف را دارد و در بخش انجام بازی بدون تماشاگر قطعی است.

خداداد عزیزی به دلیل اهانت به داور و تحریک تماشاگران، به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. هر گونه فعالیت رسمی مرتبط با فوتبال خداداد عزیزی منوط به پرداخت جریمه نقدی است. رای صادره قطعی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-١٢-١٣٩٢, ١٩:٢٠

   

پر مبحث ترین ها