سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سید جلال حسینی خیال هواداران پرسپولیس را راحت کرد/فقط پرسپولیس

بدترین اتفاق ممکن برای پرسپولیس همین مصدومیتی است که گریبان سید جلال حسینی را گرفته و این بازیکن امیدوار است که به خاطر این مصدومیت، بازی‌های آخر لیگ را از دست ندهد:
«فعلا که چیزی مشخص نیست و پزشکان باید نظر بدهند که کی می‌توانم به تمرین‌های پرسپولیس برگردم. خودم هم تمام تلاشم این است که زود برگردم و به سه بازی آخر برسم. متاسفانه درد شدیدی دارم و این روزها تنها استراحت می‌‌‌کنم اما باید آب درمانی و مراحل درمانی دیگری را هم پشت سر بگذارم. فعلا سونوگرافی انجام داده‌ام و ام‌ آر‌ آی هم گرفته‌ام که قرار است پزشکان پرسپولیس و تیم‌ملی‌ شرایطم را بررسی و بعد از مشورت با چند متخصص تکلیفم را روشن کنند.» بازی‌های پرسپولیس در سه هفته پایانی لیگ را هم سید جلال اینطور ارزیابی می‌‌‌کند: «سه بازی بسیار سخت داریم اما پرسپولیس انگیزه وحشتناکی دارد. تنها مشکلمان این است که از شرایط بازی دور می‌شویم در حالی که بقیه مدعیان در لیگ قهرمانان بازی می‌کنند و از شرایط مسابقه فاصله نمی‌گیرند. شاید به آنها فشار بیاید ولی مهم این است که در شرایط بازی قرار می‌‌‌گیرند و مثل ما از تعطیلی لیگ ضرر نمی‌کنند. با این حال ما ناامید نیستیم و می‌خواهیم این سه بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.»
می‌گویند مدافع ملی‌پوش پرسپولیس برای فصل آینده با یک تیم قطری به توافق رسیده که خودش در تکذیب چندباره این شایعه، می‌گوید:
پیشنهاد تیم قطری مال چند ماه پیش بود که آن را رد کردم. الان هم جز پرسپولیس به چیز دیگری فکر نمی‌‌‌کنم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٢-١٣٩٢, ٠٠:٢٢

   

پر مبحث ترین ها