سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال:

نام قلعه‌نويي از استقلال جداشدني نيست

اين بازيکنان چون دريافتي نداشتند، از تيم جدا شدند. ابتداي سال با توجه به اينکه باشگاه پول خوبي در اختيار نداشت، با بازيکنان قرارداد مشروط بسته شد که اين مسئله به تشخيص مديرعامل و سرمربي بود. ما نمي‌توانيم از جدايي اين 2 بازيکن ناراحت باشيم، چون آنها نيز شرايط خودشان را داشتند و با پيشنهادات خوب روبرو بودند.
عضو هيئت مديره باشگاه استقلال تاکيد کرد، امضاي قرارداد مشروط با برخي از بازيکنان و مربيان استقلال با نظر سرمربي و مديرعامل اين باشگاه صورت گرفته است.

احمد شهرياري در گفتگو با تسنيم درباره 2 شکست اخير استقلال مقابل الشباب عربستان و الريان قطر در ليگ قهرمانان آسيا عنوان کرد: هر کدام از اين 2 بازي شرايط خاص خودش را داشت. در ديدار مقابل الشباب عربستان بحث داوري تاثيرگذار بود. ضمن اينکه در بازي نخست به دنبال اين بوديم که هر طور شده به پيروزي دست پيدا کنيم و در فاز احساسي قرار داشتيم. تيم حريف هم تنها يک موقعيت به دست آورد و آن را تبديل به گل کرد.

وي با اشاره به شکست استقلال مقابل الريان قطر افزود: در بازي سه‌شنبه شب اتفاقات عجيب و غريبي افتاد و هيچ‌کس‌ تصور آن را نمي‌کرد. با اين وجود چيزي از ارزش‌هاي مهدي رحمتي کم نمي‌شود و براي بزرگ‌ترين دروازه‌بان‌هاي دنيا نيز چنين اتفاقاتي مي‌افتد. نيمه دوم اين بازي در اختيار استقلال بود و همانطور که همه مشاهده کردند، توپ‌هاي اميرحسين صادقي و بوبکر کبه به تير دروازه ميزبان برخورد کرد.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: ما چيزي را از دست نداده‌ايم. هر بازي 100 دقيقه است و هر دقيقه 60 ثانيه. هر ثانيه از فوتبال تعيين‌کننده است و استقلال مي‌تواند در 4 ديدار آينده نتايج خوبي بگيرد. 4 بازي ديگر داريم که 400 دقيقه مي‌شود و با احتساب ثانيه‌ها 24000 ثانيه براي جبران فرصت داريم.

شهرياري در ادامه افزود: بازيکنان استقلال مقابل الريان نشان دادند که باغيرت هستند و بازيکناني چون حنيف عمران‌زاده و اميرحسين صادقي سرشان را هم مقابل توپ قرار دادند. در فصل جاري با وجود اينکه به لحاظ مهاجرت بازيکنان، مصدوميت‌ها و ... ريزش داشتيم اما با حمايت هواداران و غيرت بازيکنان نتايجي بدي کسب نکرده‌ايم و بدون شک تيم الجزيره را نيز شکست خواهيم داد. اين صحبت را به لحاظ سياسي نگفتم و فوتبالي عرض کردم.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال درباره بحث‌هاي مالي استقلال و انتقاد سياوش اکبرپور به تقسيم ناعادلانه پول بين بازيکنان گفت: بحث تقسيم پول بين بازيکنان در اختيار مديرعامل باشگاه است و او در اين زمينه اقدامات لازم را انجام مي‌دهد و پايان فصل گزارش خود را به هيئت مديره ارائه خواهد کرد. درست است که سياوش اکبرپور گلايه کرده و دلخور بود اما همه بازيکنان استقلال باغيرت هستند و در زمين بازي به اين مسائل فکر نمي‌کنند. همين اکبرپور در بازي با الريان اگر به او کيلومتر شمار وصل مي‌کرديد، متوجه مي‌شديد که بيشتر از همه بازيکنان در زمين دويده است.

شهرياري در خصوص جدايي بازيکناني چون پژمان منتظري و جواد نکونام از استقلال تصريح کرد: اين بازيکنان چون دريافتي نداشتند، از تيم جدا شدند. ابتداي سال با توجه به اينکه باشگاه پول خوبي در اختيار نداشت، با بازيکنان قرارداد مشروط بسته شد که اين مسئله به تشخيص مديرعامل و سرمربي بود. ما نمي‌توانيم از جدايي اين 2 بازيکن ناراحت باشيم، چون آنها نيز شرايط خودشان را داشتند و با پيشنهادات خوب روبرو بودند.

وي با اشاره به پرداختي‌هاي بازيکنان اظهار داشت: در 20 روز گذشته مبلغي را تهيه کرديم و در اختيار مديرعامل گذاشتيم تا بين بازيکنان تقسيم کند.

شهرياري درباره تمديد قرارداد امير قلعه‌نويي براي فصل آينده گفت: قطعاً به قلعه‌نويي براي تمديد قرارداد پيشنهاد مي‌دهيم. نام امير قلعه‌نويي از استقلال جداشدني نيست.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در مورد اينکه فتح‌الله‌زاده اعلام کرده در پايان فصل از اين باشگاه جدا خواهد شد، تصريح کرد: فتح‌الله‌زاده هنوز چنين بحثي را در هيئت مديره مطرح نکرده اما سعي مي‌کنيم از وجود ايشان استفاده کنيم. البته تمام اين مسائل با سياست‌هاي وزارت ورزش و جوانان پيش خواهد رفت.

وي در خصوص انتقادهايي که به ميانگين سني بالاي تيم استقلال مي‌شود، اينطور پاسخ داد: با اين انتقاد موافق نيستم، چون اگر بدن بازيکن باتجربه آماده باشد، موثرتر از بازيکن جوان خواهد بود. بنابراين بايد به ميزان آمادگي بازيکن توجه کرد، نه سن و سال او.

شهرياري با اشاره به انتقاداتي که به خريدهاي استقلال مي‌شود، خاطرنشان کرد: هر بازيکني براي جا افتادن در تيم جديد، نياز به زمان دارد. برخي از بازيکنان خيلي زود وارد سيستم استقلال شدند و براي هماهنگي نياز به زمان دارند. ضمن اينکه خريدها به تشخيص کادر فني بوده است.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در پايان تصريح کرد: از طريق شما به هواداران پيغام مي‌دهم که حتماً هفته آينده براي حمايت از استقلال به ورزشگاه آزادي بيايند و با تمام وجود استقلال را تشويق کنند. شکست براي بزرگ‌ترين تيم‌ها نيز رخ مي‌دهد و تنها مختص استقلال نيست. در بازي بعدي مقابل الجزيره همه مي‌بينند که بازيکنان استقلال با چه تواني از خود مايه خواهند گذاشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٢-١٣٩٢, ١٧:٢٠

   

پر مبحث ترین ها