سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شکست شاگردان دایی مقابل نساجی با گلی ۳۰ متری

دقیقه 75 اسماعیل غروی، هافبک تیم نساجی با یک شوت سرکش و زیبا از فاصله تقریباً 30 متری تک گل نساجی را به ثمر رساند که این گل باعث شد تا ورزشگاه وطنی قائمشهر غرق در شادی شود. نکته جالب توجه آنجا بود که نادر دست‌نشان پس از گل تیمش سعی می‌کرد خود را خونسرد نشان دهد و خوشحالی خاصی انجام ندهد.
تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه مغلوب نساجی قائمشهر شد.

به گزارش تسنیم، دیدار دوستانه نساجی مازندران و پرسپولیس تهران از ساعت 14:30 امروز (جمعه) در ورزشگاه وطنی قائمشهر برگزار شد که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود نساجی به پایان رسید. تک گل این دیدار را اسماعیل غروی در دقیقه 75 به ثمر رساند.

* با آغاز نیمه دوم در ترکیب 2 تیم پرسپولیس و نساجی تغییراتی به وجود آمد که طی آن در جمع بازیکنان پرسپولیس حسینی، علی‌عسگر، کمندانی و حاتمی به جای پولادی، عالیشاه، حقیقی و عباس‌زاده به بازی آمدند.

* محمد عباس‌زاده هنگامی که از زمین بازی خارج شد پیراهن پرسپولیس را از تنش درآورد. زیر پیراهن مهاجم پرسپولیس پیراهن نساجی مازندران بود که او آن را به تماشاگران نشان داد و همین مسئله باعث شد تا هواداران پرتعداد حاضر در ورزشگاه این مهاجم را تشویق کنند.

* تماشاگران در طول زمان برگزاری بازی با وجود بارش باران از چتر استفاده نمی‌کردند.

* علی دایی و نادر دست‌نشان، سرمربیان 2 تیم پرسپولیس و نساجی در طول 90 دقیقه در کنار زمین حضور داشتند.

* دقیقه 75 اسماعیل غروی، هافبک تیم نساجی با یک شوت سرکش و زیبا از فاصله تقریباً 30 متری تک گل نساجی را به ثمر رساند که این گل باعث شد تا ورزشگاه وطنی قائمشهر غرق در شادی شود. نکته جالب توجه آنجا بود که نادر دست‌نشان پس از گل تیمش سعی می‌کرد خود را خونسرد نشان دهد و خوشحالی خاصی انجام ندهد.

* در طول نیمه دوم تقریباً به غیر از دروازه‌بان تمام بازیکنان نساجی تعویض شدند.

* در این دیدار پیام صادقیان و محمد نوری توسط دایی به بازی گرفته نشدند.

* تعداد زیاد نیمکت‌نشینان نساجی باعث شده بود تا چندین بازیکن این تیم به جای نیمکت روی زمین بنشینند.

* بعد از به ثمر رسیدن گل نساجی بازیکنان پرسپولیس در چند نوبت می‌توانستند دروازه میزبان را باز کنند اما با بی‌دقتی موقعیت‌ها را هدر دادند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٢-١٣٩٢, ١٧:٣٠

   

پر مبحث ترین ها