سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دايي: مقابل نساجي دنبال نتيجه نبوديم

ما بايد به بازي سرعت مي‌داديم تا دفاع نساجي را باز کنيم که متاسفانه در اين کار موفق نبوديم و نساجي همين طور جمع بازي کرد. متاسفانه بچه‌هاي من چند نکته را گوش نکردند اما من در کل از اين دو بازي دوستانه و اردو راضي هستم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پيام صادقيان در تمرين روز گذشته مصدوم شد و به همين دليل ريسک نکردم و مقابل نساجي بازي نکرد.

علي دايي پس از شکست مقابل نساجي در جمع خبرنگاران ابتدا در پاسخ به سؤالي که پرسپوليس خوب بازي کرد اما باخت، گفت: ‌مثل اينکه شما از نظرات من کاملا آگاه بوديد که اين سؤال را پرسيديد. بازي بسيار خوبي بود و ما صاحب موقعيت‌هاي زيادي شديم اما در زدن ضربات آخر که منجر به گل شود، عملکردمان خوب نبود.

وي افزود: بازي خوبي بود اما در زدن ضربات آخر خوب نبوديم ولي ما در اردو و بازي با نساجي دنبال برد و باخت نبوديم. ما دنبال بازي خوب بوديم تا برابر داماش ارنج اصلي را به دست آوريم و در آن بازي بتوانيم برنده از زمين خارج شويم. ما در حين اين اردو و بازي با نساجي به فکر داماش بوديم. البته برابر نساجي مي‌توانستيم برنده باشيم اما حريف، بازي را در اکثر دقايق بسته بود.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد:‌ ما بايد به بازي سرعت مي‌داديم تا دفاع نساجي را باز کنيم که متاسفانه در اين کار موفق نبوديم و نساجي همين طور جمع بازي کرد. متاسفانه بچه‌هاي من چند نکته را گوش نکردند اما من در کل از اين دو بازي دوستانه و اردو راضي هستم.

به گزارش فارس، وي در خصوص بازي ندادن به پيام صادقيان گفت: متاسفانه پيام در حين تمرين روز گذشته مصدوم شد و ما هم سلامتي بازيکنمان براي حضور در ديدار رسمي مهمتر است. ما داريم بازيکنانمان را در ديدار رسمي به ميدان بفرستيم. پيام درد داشت و ريسک نکرديم و به او استراحت داديم تا انشاءالله در بازي با داماش که بايد با تمام قوا به ميدان برويم از وجود او استفاده کنيم.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٢-١٣٩٢, ١٧:٣٨

   

پر مبحث ترین ها