سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دليل واكنش ضعيف رحمتي مشخص شد

البته مهدي رحمتي در مصاحبه اي كه پس از بازي داشت هرگز به اين موضوع اشاره نكرد كه شب قبل از بازي بابت ناجوربودن نورورزشگاه الريان حرف هايي به حميد بابازاده زده است.
ماجرا به شب قبل از بازي برمي گردد. لحظه اي كه مهدي رحمتي با حسين امانتي يكي از مسئولان تيم و حميدبابازده درباره وضعيت نور ورزشگاه اختصاصي الريان صحبت مي كرد.

به گزارش بانك ورزش، شماره يك از همان ساعات نگران بود و درصحبت هايي كه با آن ها داشت مي گفت:« بازي هاي زيادي را در ورزشگاه اختصاص الريان انجام دادم. اين جا همه چيزش خوب است اما يك ايراد بزرگ براي دروازه بان ها دارد. نور پروژكتورهاي ورزشگاه اختصاصي الريان خيلي ناجوراست و گاهي وقت ها اصلا نمي شود توپ را ديد.»

صحبت هاي رحمتي قدري حميد بابازاده را نگران كرده بود با اين حال مربي دروازه بان هاي استقلال براي اينكه موجب كاهش روحيه شماره يك نشود درباره اعتراض رحمتي به كيفيت نور ورزشگاه چيزي نگفت وابراز اميدواري كرد كه هيچ اتفاق ناگواري نيفتند تا اينكه همان شد كه رحمتي پيش بيني كرده بود و حوالي دقيقه 15 وقتي لوچسكيو توپ را به آرامي روي دروازه استقلال سانتر كرد رحمتي واكنش عجيبي نشان داد و نتوانست توپ را كنترل كند و درنهايت توپ زير پاي اوچه افتاد و اين بازيكن نيجريه اي هم دروازه خالي را گشود.

بعد از بازي مهدي رحمتي كه اعصابش به هم ريخته بود به محض آنكه حميد بابازاده را ديد گفت:«ديديد حميد خان! گفتم نور اين ورزشگاه ناجور است. باوركنيد من اصلا توپ را نديديم. توپ اول به سمت چپ من آمد اما وقتي نزديكم شد ديدم سمت راستم است. به محض اينكه آمدم واكنش نشان بدهم ديگر دير شده بود وتوپ ازبين دست هايم سرخورد. اصلا توپ را درست نديدم. قسم مي خورم توپ را نديدم.»

بابازاده هم رو به رحمتي كرده و به نشانه همدردي، گفت:« اشكالي ندارد. از اين اتفاق ها براي هردروازه باني مي افتد. مهم اين است كه توپ را نديدي و آن واكنش را نشان دادي. اگر توپ را مي ديدي و نورورزشگاه آزارت نمي داد حتما توپ را مي گرفتي.»

البته مهدي رحمتي در مصاحبه اي كه پس از بازي داشت هرگز به اين موضوع اشاره نكرد كه شب قبل از بازي بابت ناجوربودن نورورزشگاه الريان حرف هايي به حميد بابازاده زده است.

شايد رحمتي از اين مي ترسيده كه گفتن چنين حرف هايي انتقادهاي بيشتري را باعث شود و همه او را بهانه جو خطاب كنند. براي همين رحمتي اين ماجرا را افشاء نكرد و با گفتن اين جمله كه از هواداران عذرمي خواهم داستان عجيب آن گل حيرت انگيز را پايان داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٢-١٣٩٢, ١١:١۴

   

پر مبحث ترین ها