سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ووشوکاران جوان ایران نیز قهرمان جهان شدند

ایران با کسب 4 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز در مجموع دختران و پسران بر سکوی نخست تکیه زد. چین با 3 طلا و 2 نقره بر سکوی دوم و ویتنام با 3 طلا بر سکوی سوم ایستادند.
تیم ووشوی ایران با کسب نتایج خیره کننده برای اولین بار در تاریخ به عنوان قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، در پایان مسابقات بخش ساندای قهرمانی جوانان جهان، برای نخستین بار تیم ایران بر سکوی قهرمانی ایستاد. این تیم امروز (دوشنبه) موفق به کسب 4 مدال طلا شد که نتیجه‌ای خارق العاده به شمار می‌رود.

چهارمین طلای امروز (دوشنبه) را سینا خلیلی در رقابتی نفس‌گیر با ژائو ژنگ و کسب پیروزی 2 بر یک به دست آورد. بسیاری بر این باور بودند که این دیدار، زیباترین مبارزه این دوره بود. این سانداکار 80 کیلوگرمی در مرحله نیمه نهایی با حریفی از روسیه مواجه شده بود. خلیلی در دور اول استراحت داشت.

بدین ترتیب در پایان رقابت‌های ساندا، ایران با کسب 4 مدال طلا، 3 نقره و یک برنز در مجموع دختران و پسران بر سکوی نخست تکیه زد. چین با 3 طلا و 2 نقره بر سکوی دوم و ویتنام با 3 طلا بر سکوی سوم ایستادند.

رقابت‌های جهانی جوانان ووشو از جمعه 23 اسفند ماه 92 با حضور نزدیک به 50 کشور در آنتالیای ترکیه آغاز شد که تیم ایران در 2 بخش تالو و ساندای دختران و پسران در این مسابقات شرکت کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٢-١٣٩٢, ٢٠:١٩

   

پر مبحث ترین ها