سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

كشوري فرد: به فکر حضور دائمی صبا در قم هستیم

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ١٢:٢۶    نسخه چاپی    
تمام مسئولان استان مصمم هستند که برای لیگ چهاردهم حتما این اتفاق بیافتد اما تحقق این مهم که در سال های گذشته بارها در مورد آن بحث کرده ایم و رخ نداده، این است که همگی با هم اتحاد داشته باشیم و از تیم صبا در بخش های مختلف برای رفع نیازهایش حمایت کنیم.
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم از رفع مشکلات مالی این تیم و تلاش برای حضور دائمی صبا در قم خبر داد و گفت: به فکر حضور دائمی صبا در قم هستیم.

محمدرضا کشوری فرد در گفتگو با خبرنگار ما، تصریح کرد: با حمایت مسئولان و همچنین یافتن حامی مالی توانستیم مشکلات مالی تیم را برطرف کنیم و انشاءالله در سه مسابقه ای که تا پایان لیگ در پیش داریم هدفمان کسب سه امتیاز هر بازی خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما سه بازی دیگر در پیش داریم و با اینکه شرایط جدول به شکلی است که دیگر نمی توانیم مدعی رسیدن به جمع تیم های مدعی لیگ سیزدهم باشیم اما می خواهیم لیگ این فصل را با بهترین نتایج تمام کنیم.

کشوری فرد همچنین از تلاش برای استقرار دائمی تیم صبا در قم خبر داد و عنوان داشت: تمام مسئولان استان مصمم هستند که برای لیگ چهاردهم حتما این اتفاق بیافتد اما تحقق این مهم که در سال های گذشته بارها در مورد آن بحث کرده ایم و رخ نداده، این است که همگی با هم اتحاد داشته باشیم و از تیم صبا در بخش های مختلف برای رفع نیازهایش حمایت کنیم.

کشوری فرد در ادامه با اشاره به انجام منظم تمرینات صبای قم تا دیدار هفته بیست و هشتم با ذوب آهن اصفهان، اظهار کرد: با توجه به اینکه این بازی در ورزشگاه یادگار امام برگزار می شود صد در صد به دنبال کسب سه امتیاز هستیم تا تیم از رده یازدهم جدول بالاتر برود.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم افزود: تعطیلات عید نوروز بازیکنان و کادر فنی صبای قم دو روز بود و بعد از آن دور جدید تمرینات آماده سازی تیم برای دیدار هفتم فروردین ماه برابر تیم ذوب آهن اصفهان برپا شد و اکنون تیم وضعیت بسیار خوبی دارد.

وی با اشاره به عملکرد خوب تیم فوتبال صبای قم در لیگ برتر این فصل، تصریح کرد: تیم ما در این فصل فراز و نشیب های زیادی داشت اما یقینا در سه بازی باقی مانده با توجه به حضور تمام بازیکنان کلیدی خود بهترین بازی را انجام خواهد داد.

کشوری فرد افزود: ما با بداقبالی در چندین بازی این فصل مقابل حریف خود موفق به کسب پیروزی نشده و از کسب امتیازات ارزشمندی محروم ماندیم اما به هیچ عنوان نگرانی نداریم و به دنبال رسیدن مجدد به جایگاه رده های بالاتر از مکان یازدهم جدول رده بندی لیگ برتر هستیم.

وی اضافه کرد: برای حضوری قدرتمند در ادامه بازی های لیگ قطعا انگیزه بالایی خواهیم داشت چرا که صبا باید در جایگاهی بهتر از رتبه یازدهم قرار بگیرد، قطعا کادر فنی برنامه های خوبی برای موفقیت صبا در بازی های باقی مانده این فصل خواهند داشت، ضمن اینکه تیم ما از بازیکنان با روحیه و هماهنگی نیز برخوردار است و تمام اعضای تیم ما به دنبال پیروزی در این پنج بازی هستند.

صبای قم در حال حاضر با کسب 28 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال کشور جای دارد و از ساعت 17:30 عصر هفتم فروردین ماه در قم میزبان تیم ذوب آهن اصفهان خواهد بود دیداری که از هفته بیست و هشتم در ورزشگاه یادگار امام برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ١٢:٢۶

   

پر مبحث ترین ها