سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قلعه نویی: شرمنده هواداران هستیم/جای فتح الله زاده بودم همین کار را می کردم

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:١٣    نسخه چاپی    
سرمربی استقلال در مورد شانس قهرمانی گفت: هیچ چیز تمام نشده و در روزهای آخر همه چیز مشخص می شود.
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه شرمنده هواداران هستیم و آنها هر چه بگویند حق دارند گفت: فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه است و من هم جای او بودم همین کار را می کردم.

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی با نفت تهران اظهار داشت: شرمنده هواداران خود هستیم. این مردم به گردن ما حق دارند. درست است برخی شعار دادند اما هر چه بگویند حق دارند اما واقعیت این است که نباید می باختیم. نیمه اول می توانستیم گل بزنیم.انتحاری بازی کردیم. برای 3 امتیاز بازی می کردیم.تونی هم خوب بود. فوروارد رو به جلو آوردیم. روی ضد حمله بازی را باختیم و به تیم نفت تبریک می گویم.

وی در مورد تعویض هایی که انجام داد اظهار داشت: تعویض های ما رو به جلو بود. مهاجم کم نکردیم که هافبک بیاوریم. البته اعتقاد دارم روی ساموئل روی ضربه ایستگاهی پنالتی شد البته من از تیم داوری تشکر می کنم آقای زرگر عالی قضاوت کرد اما شاید من اشتباه کردم اما فکر می کنم پنالتی گرفته نشد. در مجموع داوری خوب بود.

سرمربی استقلال در مورد شانس قهرمانی گفت: هیچ چیز تمام نشده و در روزهای آخر همه چیز مشخص می شود.

قلعه نویی در مورد جریمه بازیکنان و کادرفنی استقلال گفت: در مورد کادرفنی درست گفته اما در مورد بچه ها همه جای دنیا هم هست. میلان هم این کار کرده اما 20 درصد باید برای بچه ها تخفیف بدهد چون با همه وجود تلاش می کنند. ما بدشانسیم توپ ها به گل نمی رود. من هم بودم همین کار را می کردم اما در مورد بازیکنان باید تخفیف بدهد.

سرمربی استقلال در مورد اینکه مگر پول گرفته اید که بخواهید جریمه شوید، خیلی ها پول گرفتند این نیست که نگرفته اند. بچه ها پول گرفته بودند و کادرفنی هم پول گرفته اند. همه جای دنیا همین است و من هم بودم همین کار را می کردم.

گل محمدی: یک امتیاز به درد هیچ کس نمی خورد/ با تلاش مضاعف بردیم

سرمربی نفت تهران می گوید تیمش می دانسته بازی با استقلال سخت است و این پیروزی را به خانواده خودش و بازیکنانش که صبر زیادی داشتند تقدیم می کند.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های فوتبال استقلال و نفت تهران که با پیروزی یک بر صفر تیمش همراه شد، گفت: بازی خوبی را انجام دادیم. چه در بخش حمله و چه در دفاع خوب عمل کردیم و از موقعیت هایمان در 90 دقیقه استفاده نکردیم اما با شناخت خوبی که از استقلال داشتیم توانستیم در وقت های اضافه به گل برسیم.

وی افزود: این برد را به بازیکنانم تقدیم می کنم. بازی برابر استقلال سخت است و با تلاش مضاعف بردیم. تساوی به کار هیچ یک از دو تیم نمی آمد و به همین دلیل توپ بیشتر در نیمه روی دروازه دو تیم بود. تعویض های هجومی ما هم خوب بود و به ما کمک کرد. ما قبل از بازی می خواستیم این برد را به خانواده هایمان که صبر زیادی در این سال داشتند تقدیم کنیم.

گل‌محمدی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا درست است که او روی دقایق آخر معمولا تمرکز دارد، اظهار کرد: ما در جریان بازی هم می شد که به گل برسیم اما نشد. تیم ما از لحاظ بدنی آماده است و شرایط بدنی ما خیلی خوب است و می توانیم در دقایق آخر بازی خوب و سریع بدویم و اثر گذار عمل کنیم. قبل از زدن گل ما در موقعیت چهار به دو می‌توانستیم یک گل بزنیم. ما به لحاظ بدنی و روحی آماده هستیم و می توانیم در آخرین دقایق به گل برسیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:١٣

   

پر مبحث ترین ها