سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

این برد عیدی ما به مردم قم بود/

مرفاوی:می‌خواهیم رتبه صبا را تک‌رقمی کنیم/ غیبت فیروز کریمی در کنفرانس خبری

بروز شده : ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:٢٢    نسخه چاپی    
فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکست دو بر یک مقابل صبای قم در نشست خبری پس از بازی حاضر نشد و به جای وی استکی دستیارش به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: برد مقابل ذوب‌آهن عیدی ما به مردم قم بود.

صمد مرفاوی پس از برتری دو بر یک مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: این پیروزی را به مردم قم تبریک می‌گویم و عیدی ما به آنها بود. از بازیکنانم راضی هستم چون برای سه امتیاز مردانه جنگیدند.

وی ادامه داد: بعد از تعطیلی طولانی لیگ کنترل اولین بازی و پیروزی در آن خیلی سخت بود. در نیمه اول برنامه‌های ما اجرا نشد و در حفظ توپ و کار دفاعی مشکل داشتیم و برعکس ما، ذوب‌آهن بهتر بود.

به گزارش فارس، مرفاوی ادامه داد:‌ با صحبت‌ها و تغییر تاکتیک نیمه دوم بازی را در اختیار گرفتیم و به پیروزی رسیدیم. امیدوارم با پیروزی در دو بازی آینده بتوانیم رتبه صبا را تک‌رقمی کنیم.

سرمربی صبای قم در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل‌ آینده با او صحبت شده یا خیر، گفت: صحبت‌های جزئی مطرح شده اما فعلا چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است ولی به هر حال موفقیت تیم را آرزو می‌کنم.

گفتنی است فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن پس از شکست دو بر یک مقابل صبای قم در نشست خبری پس از بازی حاضر نشد و به جای وی استکی دستیارش به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠١-١٣٩٣, ٢١:٢٢

   

پر مبحث ترین ها