سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نظارت ويژه كميته اخلاق بر بازي پرسپوليس - راه‌ آهن

این نظارت ویژه روی بازی پرسپولیس و راه‌آهن خاص‌تر خواهد بود و مطمئن باشید که کمیته اخلاق با دقت ویژه‌ای روی بازی این دو تیم نظارت می‌کند.
رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با بیان این که تیم کارشناسی زبده‌ای در حال تحقیق روی بازی استقلال خوزستان و راه‌آهن است، می‌گوید این کمیته نظارت ویژه‌تری نسبت به بازی پرسپولیس و راه‌آهن خواهد داشت.

علی‌اکبر محمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب که تیم کارشناسی کمیته اخلاق در حال بررسی بازی راه‌آهن و استقلال خوزستان است، عنوان کرد: تیم تخصصی ما به همراه کارشناسان خبره با دقت ویژه‌ای بازی راه‌آهن و استقلال خوزستان را تماشا کردند. همچنین از افراد معتمدی که بازی راه‌آهن و استقلال خوزستان را از نزدیک تماشا کرده‌اند، سوالاتی پرسیده‌ و نظرات آنها را گرفته‌ایم. با این همه درباره اینکه آیا دو بازیکن محروم شده راه‌آهن از بازی با پرسپولیس به صورت عمدی محروم شده‌اند به نتیجه دقیقی هنوز نرسیده‌ایم. با این حال تیم تخصصی ما همچنان با دقت ویژه‌ای در این باره تحقیقات خود را انجام می‌دهد. باید از ما قبول کنید که حکم دادن در چنین مسائلی دشوار و زمان‌بر است.

او در ادامه صحبت‌هایش از نظارت ویژه بر بازی‌های لیگ برتر خبر داد و گفت: برای بازی‌های روز یکشنبه نظارت ویژه‌ای را ترتیب داده‌ایم و بر همه بازی‌ها با دقت نظارت می‌کنیم. این نظارت ویژه روی بازی پرسپولیس و راه‌آهن خاص‌تر خواهد بود و مطمئن باشید که کمیته اخلاق با دقت ویژه‌ای روی بازی این دو تیم نظارت می‌کند. من از همه تیم‌ها می‌خواهم که در دو بازی باقیمانده توجه بیشتری به بازی جوانمردانه داشته باشند. از تیم‌ها می‌خواهم که با تمام قدرت‌شان در بازی‌ها حاضر شوند تا حرف و حدیثی بعدا در نیاید که مثلا بعضی‌ها کم‌کاری کرده‌اند یا اتفاقاتی خارج از مستطیل سبز رقم خورده است. کمیته اخلاق در دو هفته پایانی لیگ برتر نظارت دارد اما تیم‌ها هم باید رعایت اصول جوانمردانه را برای این دو بازی در دستور کارشان قرار دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠١-١٣٩٣, ١٩:۵٧

   

پر مبحث ترین ها